Logo small

Katalog stron tematyka: Regionalne< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 37
11.    Fotograf Poznań

Ewa Stachowiak jest fotografem ślubnym z 10-letnim doświadczeniem. Oprócz ślubów Ewa Stachowiak oferuje także fotografie reklamowe i portretowe, fotografie z uroczystości, oraz zawodów sportowych. Klienci w ciągu 8 godzin zyskują dostęp do fotografii z uroczystości. Oprócz wykonaywania zdjęć klienci mogą uzyskać również ich obróbkę i retusz. Zdjęcia autorstwa Ewy Stachowiak wykonywane są tylko z użyciem sprzętu marki CANON. Klienci mogą zapoznać się z portfolio odwiedzając serwis ewastachowiak.pl.

  ewastachowiak.pl/

katalog >> Regionalne >> poznań >> 3963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Producent mebli

Producent mebli Plastmet posiada szeroką gamę produktów przeznaczonych dla firm, oraz instytucji. W asortymencie Plastmetu są wszelkiego rodzaju meble. Szczególnie branża gastronomiczna znajdzie potrzebny sprzęt. Do nabycia są meble kuchenne jak np. stoły, szafki, pojemniki, a nawet wózki kelnerskie. Ponadto Plastmet oferuje urządzenia kuchenne i gastronomiczne: płyty grzewcze, bemary oraz szafki i nadstawki. Poza urządzeniami grzewczymi, Plastmet proponuje również urządzenia chłodnicze. Nadto firma oferuje kuchnie oraz inne urządzenia elektryczne i indukcyjne. Poza urządzeniami i meblami gastronomicznymi Plastmet oferuje wyposażenie także dla obiektów użyteczności publicznej i biur - od ławek, krzeseł, stolików po fotele, szafy i biurka. Istnieje także możliwość zakupu mebli warsztatowych, szkolnych i laboratoryjnych. Tak więc Plastmet posiada naprawdę szeroki asortyment produktów.

  www.plastmet.pl/

katalog >> Regionalne >> poznań >> 3941

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


13.    Skórzana Galanteria Reklamowa Peterson

Peterson to renomowany producent galanterii skórzanej. Firma Peterson specjalizuje się szczególnie w projektowaniu i produkcji portfelów skórzanych męskich i damskich. Na oficjalnej firmy Peterson ukazana jest bieżąca oferta portfeli męskich i damskich, oraz szeroka gama akcesoriów ze skóry. Peterson oprócz portfeli wytwarza bowiem teczki, kosmetyczki, breloki, organizery oraz różnorodne etui: na wizytówki, okulary, czy klucze. Oferta firmy Peterson skierowana jest dla zarówno odbiorców detalicznych oraz klientów instytucjonalnych, dla których proponowane są specjalne produkty ? z wytłoczonym logo firmy. Peterson dokłada starań do zagwarantowania najwyższej jakości produktów. Dlatego wyroby marki Peterson cieszą się powszechnym uznaniem.

  www.peterson.com.pl/

katalog >> Regionalne >> wroclaw >> 3894

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Wymiana walut monedo

Kantor internetowy Monedo.pl prowadzi wymianę walut online. Monedo.pl umożliwia szybko i łatwo wymienić pieniądze. Aktualnie Monedo.pl obsługuje wymianę dolarów amerykańskich, euro, funta szterlinga, oraz franka szwajcarskiego. Monedo.pl cechują szczególnie niskie prowizje wysokości 0,1-0,2%, co oznacza, iż kursy wymiany w ekantorze jest znacznie atrakcyjniejszy niż w tradycyjnych kantorach, oraz bankach. Do tego serwis Monedo.pl gwarantuje bezpieczeństwo transakcji za pomocą szyfrowanie połączenia SSL i kody SMS. Tak więc Monedo.pl łączy prędkość, atrakcyjność i pewność wymiany.

  monedo.pl

katalog >> Regionalne >> warszawa >> 3887

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Zestawy solarne

Przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą i instalacją solarów służących do wytworzenia ciepłej wody użytkowej, wspomagania ogrzewania oraz podgrzewania wody basenowej. Montujemy instalacje solarne na budynkach przemysłowtch, mieszkalnych, hotelowych, użyteczności publicznej. Wspieramy w uzyskaniu dopłaty na inwestycję w solary. Dbajmy o ekosystem wszystkimi dostępnymi środkami, ponieważ z pewnością nikomu to nie zaszkodzi, a może wyłącznie pomóc.

  www.soleno.pl

katalog >> Regionalne >> poznań >> 3758

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Znicze - LUNA - Producent zniczy, świec i podgrzewaczy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „Luna” sp. z o. o. powstało w 1988 roku. Od początku istnienia firma zajmuje się produkcją zniczy, świec oraz podgrzewaczy. W naszej ofercie znajdą państwo bardzo bogaty asortyment oraz wzornictwo. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami surowców do produkcji zniczy, świec oraz podgrzewaczy nasze produkty cieszą się bardzo wysoką jakością. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie www.

  www.luna.gorlice.pl

katalog >> Regionalne >> małopolska >> 3532

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    Okulista łódź

Badanie ostrości wzroku i dobór szkieł okularowych w prywatnym gabinecie w Łodzi. Krzysztof Dzięgielewski jest autorem i współautorem 24 publikacji w pismach krajowych i zagranicznych i uczestnikiem 40 zjazdów w kraju i za granicą Ponadto jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Niemieckiego Towarzystwa Okulistycznego,

  www.okulista.lodz.pl/

katalog >> Regionalne >> Łódź >> 3283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


18.      Biuro księgowo-rachunkowe w Płocku

Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dla firm z Płocka.

  www.prodesso.pl

katalog >> Regionalne >> płock >> 3167

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    ZŁOTA JESIEŃ Domy opieki Warszawa

W Domu Opieki ZŁOTA JESIEŃ z siedzibą w Jabłonnie k. Warszawy (powiat legionowski) jest zapewniana dwudziestoczterogodzinna opieka medyczna nad osobami starszymi. Rezydenci mogą brać udział w terapiach zajęciowych. Dom w pełni wyposażono z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych. Posiada on 1,2 i 3-osobowe pokoje. Przystosowany jest łącznie do przyjęcia 35 osób. Zapewniana jest w nim opieka lekarza internisty (z doświadczeniem w geriatrii), opiekunek oraz pielęgniarek. Otoczony jest zielenią, która sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Złota Jesień jest prywatną jednostką. Więcej informacji na jej temat, opublikowanych zostało na stronie internetowej.

  prywatnydomopieki.eu

katalog >> Regionalne >> warszawa >> 5769

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Plomby zabezpieczające i taśmy grodzeniowe

Firma ANBA proponuje kompleksową obsługę w zakresie opakowań. Doradzamy w zakresie doboru opakowań do konkretnych celów, oznaczania i plombowania produktów. Szeroka oferta folii, taśm, plomb, kartonów... Rąbień k. Łodzi, ul. Słowiańska 29

  www.anba21.pl

katalog >> Regionalne >> Łódź >> 3165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 37