Logo small

Katalog stron tematyka: Usługi< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 3574
21.    HOTEL IRENA tanie noclegi Darłowo

Hotel Irena w Darłowie to doskonałe miejsce na odpoczynek dla rodziny. Do dyspozycji gości oddajemy 25 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Pokoje są nowocześnie urządzone i posiadają: łazienkę z natryskiem, biurko do pracy, telewizję TV sat, lodówkę, czajnik oraz Internet bezprzewodowy. Dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg korzystnych ofert cenowych, dotyczących krótszych i dłuższych pobytów. Hotel dysponuje także własnym nadzorowanym parkingiem dla Gości. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy.

  hotelirena.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9194

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


22.    Wesela Jastrzębie Zdrój

Restauracja Ruptowianka usytuowana jest u styku ul. Libowiec oraz Cieszyńskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Możemy pochwalić się ponad stuletnią tradycją. Ruptowianka powstała bowiem jeszcze w czasach zaboru pruskiego i od tego czasu zbudowana renomę wśród mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zjeść smaczny obiad czy spotkać się z przyjaciółmi lub rodziną. Zajmujemy się także organizacją przyjęć okolicznościowych. Oferujemy obsługę wesel, komunii, urodzin, styp. Sala na wesele mieści 70 osób. Możemy udostępnić również drugą salę na 120 osób.

  ruptawianka.pl

katalog >> Usługi >> restauracje >> 9183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Mazowszak-Catering.pl

Wprawdzie firm oferujących usługi cateringowe jest bardzo wiele, jednak tylko nieliczne wyróżnia tak wysoki poziom profesjonalizmu i jakości świadczonych usług, co firmę Mazowszak Catering. Zajmujemy się obsługą przyjęć okolicznościowych, pikników, konferencji, bankietów i studniówek, ale przyjmujemy także zlecenia od klientów indywidualnych, chcących zapewnić sobie smaczni i zdrowy posiłek w ciągu dnia. Szczegóły oferty dostępne są na stronie mazowszak-catering.pl.

  www.mazowszak-catering.pl

katalog >> Usługi >> catering >> 4839

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    Netpolisa

Netpolisa jest twórcą aplikacji mobilnej Unipolisa. To narzędzie, które umożliwia wybór polis ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  unipolisa.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 9176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Klaun, wodzirej dla dzieci, animator, konferansjer, kabaret

Prowadzę imprezy, występuję i gram dla dzieci jako klaun, wodzirej, animator, konferansjer, kabareciarz. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi jak i z dorosłymi. Ponad tysiąc imprez w roli klauna, wodzireja, animatora, konferansjera, kabareciarza. Sprawdź moją atrakcyjną ofertę na mojej oficjalnej stronie. Zapraszam.

  www.bogdanmichalec.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9174

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    Tłumacz przysięgły Kraków Monika Mostowy

Zastanawiają się Państwo, jak przetłumaczyć ważny tekst sądowy lub dostali Państwo list w obcym języku? My Państwu pomożemy niezależnie od jaki to rodzaj tekstu. Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy z Krakowa podejmuje się tłumaczeń nawet z ponad 40 języków. Nasze usługi to: tłumaczenia przysięgłe poświadczone, tłumaczenia pisemne zwykłe, tłumaczenia pisemne specjalistyczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia wyjazdowe.

  mostowy.com.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 9161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


27.    APT tango lublin

Założycielką Akademii Promocji Tańca jest międzynarodowej klasy „S” tancerka Magdalena Woszczek, która na swoim koncie ma liczne tytuły i zajmuje czołowe pozycje na wielu renomowanych turniejach tanecznych w kraju i za granicą. Prócz kursów tanecznych dla początkujących takich stylów tańca jak dancehall, sexy dance, zumba, hip-hop, salsa, taniec towarzyski i tango. Nasze lekcje są skierowane do osób w każdym wieku - małych dzieci, młodzieży, dorosłych i aktywnych emerytów. Obsługujemy również imprezy firmowe w zakresie taneczno-artystycznym. Szczegóły oferty opublikowane są na stronie internetowej.

  www.apt.lublin.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    CORTINA TRAVEL organizacja podróży dla firm

Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o. to doświadczone Biuro podróży, jakie oferuje wyjazdy do Włoch, Hiszpanii, Francji, Portugali, Chorwacji oraz na Maltę. Organizujemy: wycieczki dla firm, turystykę tradycyjną, turystykę aktywną, pielgrzymki oraz wyjazdy indywidualne. W czasie planowania wyjazdów staramy się jak najlepiej zrozumieć zainteresowania i oczekiwania uczestników, dzięki czemu planujemy wycieczkę indywidualnie z ich uwzględnieniem. Aby dowiedzieć się więcej na temat propozycji naszej firmy, serdecznie zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową.

  cortinatravel.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9146

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Corneco | Zwalczanie korników i innych drewnojadów.

Firma Corneco to specjaliści w zwalczaniu szkodników drewna: spuszczel pospolity, kołatek domowy, kornik drukarz i inne. Dzięki dużej liczbie oddziałów nasze usługi są zawsze dostępne i zachowuje najwyższe normy bezpieczeństwa. Podstawowe usługi: ozonowanie, fumigacja, iniekcja ciśnieniowa, impregnacja drewna, ozonowanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  corneco.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    MTS SZCZECIN organizacja imprez integracyjnych szczecin

Międzynarodowe Targi Szczecińskie są największym organizatorem imprez targowych, przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych, edukacyjnych, biznesowych, sportowych i rekreacyjnych realizowanych na Pomorzu Zachodnim. W ciągu ponad dwudziestu lat działalności MTS zyskały miano przykładnej i profesjonalnej firmy. Naszym nadrzędnym zamiarem jest dostarczanie klientom i partnerom wysokiej jakości usług z zakresu organizacji targów, przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych, edukacyjnych, biznesowych, sportowych i rekreacyjnych. Dysponując własną bazą lokalową oraz doświadczonym zespołem. Więcej na stronie www.

  mts.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 3574