Logo small

Przeglądasz opis strony polecanej przez katalog stron orx.

Wpis numer. 12002

Tytuł główny:
Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej - porady prawne
Szczegółowy opis:
Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Seweryna Pytlewskiego wykonuje usługi dla obywateli potrzebujących stałej lub nagłej pomocy prawnej z zakresu sprawy cywilnej, gospodarczej, karnej, windykacji, pracowniczej, dotyczącej umów w tym zawieranych za pośrednictwem sieci internetowej. Wykonywane czynności przez adwokata dotyczą wielu aspektów życia codziennego i obejmują udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, projektowanie umów, a przede wszystkim reprezentowanie klientów w postępowaniach przed sądami. Treści zamieszczone na witrynie internetowej stanowią informacje o osobie prawnika prowadzącego kancelarię i godzinach urzędowania jej biura w Dąbrowie Górniczej oraz możliwościach bezpośredniego kontaktu z adwokatem.
Udostępnij stronę
Data publikacji:
26.09.2016
Katalog:
Usługi
Kategorii:
prawo


Opinie uzytkowników strony adwokatpytlewski.pl

John

2017-11-06
10:03
Fajna strona dla takich laików jak je. Przejrzysta i dostępna na urządzeniach mobilnych. :)
Janusz K.

2020-01-29
13:39
Skorzystałem z pomocy prawnej adwokata i kancelarii adwokackiej w Dąbrowie Górniczej. Jestem super zadowolony bo kancelaria rozniosła w pył moją byłą żonę i jej pełnomocnika. Byłem pod wrażeniem sprawności w tej sprawie rozwodowej, a teraz zlecam kancelarii podział majątku małżeńskiego. Wiem że będzie wszystko dobrze.
Kamila Z.

2020-07-12
11:16
Adwokat po wielu bojach wygrał mi sprawę przeciwko gazom o służebność przesyłu. Wstąpił w trakcie do sprawy i żałuję, że tak późno się zdecydowaliśmy z mężem na skorzystanie z jego usług. Ale teraz dostaniemy odszkodowanie od gazów za położenie gazociągu. Polecamy adwokata z całego serca bo jest rzetelny, szczery i uczciwy. Nigdy nam nie ściemniał tylko wziął się do roboty i walczył w sprawie.
Sergiusz

2022-01-08
20:57
Miałem kłopot w sprawie karnej o wypadek. Nie wiem jak zrobił to adwokat ale sprawa w całości została wygrana. Teraz dalej mam prawko i jestem wolny. Dziękuję i polecam adwokata.
Katarzyna

2023-01-27
19:14
Miałam wypadek, a mecenas wywlczył dla mnie bardzo duże odszkodowanie od kierowcy który mnie potrącił. To wszystko za uczciwe pieniądze. Dobra Kancelaria po prostu.

WYSTAW OPINIĘ:

TWÓJ PODPIS:

TWOJA OPINIA:

Co o tym sądzisz? Wypowiedz się !
Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!


Numer wpisu:
12002
Lokalizacja:
Slaskie
Data dodano:
26.09.2016
Data ostatniej modyfikacji:
26.09.2016
Data wyróznienia:
Strona nie była wyróżniona [ WYRÓŻNIJ TERAZ ]
Katalog:
Usługi
Kategorii:
prawo
Pozycja w katalogu:
3102
Pozycja w kategorii:
15
Odsłon:
1
Przejść na stronę:
0 (zliczane od 2024.02.11)