Logo small

TAG: ładowarka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13
1.    agroperfekt.pl

W Kisielicach (woj. warmińsko-mazurskie) mieści się siedziba firmy AGROPERFEK a w Działdowie jej punkt sprzedaży. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do maszyn rolniczych oraz sprzętu dla hodowców. Można tutaj zakupić wysokiej klasy filtry, smary, opony, dętki, instalacje elektryczne, osprzęt, rozrzutniki, uszczelniaczejak również wyposażenie warsztatu. Firma oferuje również używane maszyny w doskonałych cenach. Zapewnia fachową obsługę i doradztwo jak i szeroki wybór asortymentu. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości oraz dane kontaktowe.

  www.agroperfekt.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 21386

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Stacje ładowania pojazdów elektrycznych - Evston.com

Evston to firma, która specjalizuje się w elektromobilności. Zatrudniono tu najlepszych ekspertów z branży elektrycznej, elektronicznej, automatyki przemysłowej i nowych technologii. Pracują oni nad infrastrukturą, która umożliwia ładowanie aut elektrycznych, ale tworzą też inne rozwiązania dla rozwoju tej dziedziny w Polsce.

  www.evston.com

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 18117

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Produkcja

Montownia i fabryka maszyn budowlanych i drogowych XCMG Europa to spółka córka koncernu XCMG. Nowoczesny zakład, części zamienne - głównym zadaniem jest dystrybucja i serwis maszyn budowlanych. W ofercie ładowarka kołowa, walec, dźwig, równiarka. Producent zaprasza po maszyny budowlane i maszyny drogowe na roboty ziemne. Produkcja i sprzedaż - tanie walce, ładowarki kołowe. Najwyższa jakość za najniższą cenę.

  www.hortpak.com

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 2088

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Bateria do laptopa, power bank - Świat Baterii

Nowoczesny sklep internetowy Świat Baterii oferuje baterie, akumulatory, zasilacze oraz ładowarki do urządzeń elektronicznych takich jak: laptopy, telefony komórkowe, smartfony, aparaty fotograficzne, wkrętarki i odkurzacze. Oprócz w/w asortymentu dostępna jest również bogata oferta power banków, które zapewniają awaryjne zasilanie dla wielu urządzeń przenośnych i mobilnych.

  swiatbaterii.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 8930

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Beton i kruszywa z Oświęcimia

Nie od dziś wiadomo, że od jakości materiałów budowlanych w dużej mierze zależy trwałość konstrukcji, dlatego jeśli szukają Państwo wyłącznie wartościowych artykułów, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Kościelnik s.c. Grzegorz Kościelnik Łukasz Kościelnik, mającą siedzibę w Rajsku, przy ulicy Pszczyńskiej 9. Posiadamy blisko trzydzieści lat doświadczenia, a swoim klientom zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

  www.koscielnik.ig.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 5252

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.niwelkop.pl

Usługi w zakresie robót ziemnych świadczy firma NIWEL-KOP w Brójcach. Nasze zaplecze techniczne i sprzętowe stanowi koparko-ładowarka, koparka gąsienicowa, jak i koparka kołowa. Do dyspozycji mamy również mini i mikro koparkę. Wykonujemy m.in.: wyburzenia, wszelkiego rodzaju wykopy pod sieci kanalizacyjne, wodne, gazowe, energetyczne, telekomunikacyjne i inne roboty ziemne, w tym także fundamentowe. Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz z firmami, w tym budowlanymi. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

  www.niwelkop.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20866

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    wagi-attr.pl

Firma ATTR z Zabrza funkcjonuje w branży automatyki i zajmuje się dostawą, montaż, uruchomieniem i kalibracją systemu ważenia do ładowarek, koparek i koparko-ładowarek. Nasze systemy posiadają także zastosowanie w ładowarkach teleskopowych, chwytakach czerpakowych, wozidłach i wywrotkach. W ramach usług gwarantujemy dodatkowo szkolenia operatorów oraz diagnostyką i serwisem. Zapraszamy do współpracy.

  www.wagi.attr.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> wagi >> 19702

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Wiadome nam jest, że do użytku weszły już dość dawno samochody elektryczne, które są lepszą opcją, ponieważ nie zanieczyszczają środowiska. Pojawia się pytanie, jak takie elektryczne auto należy ładować? Oczywiście producenci nie zapomnieli o tym przywileju. Nie miałoby sensu wprowadzenie elektrycznych samochodów na rynek bez możliwości ich ładowania, prawda? Tutaj pojawiają się stacje ładowania tych pojazdów lub po prostu ładowarki do nich. Kabel kupić można przez internet. Służy on jako przenośna ładowarka z wyświetlaczem LCD. Wiele stacji ładowania pojazdów elektrycznych znajdziemy raczej w tych większych miastach, co może być utrudnieniem dla użytkowników tych samochodów z mniejszych wsi i miast. Dlatego właśnie na rynku pojawiły się przenośne kable do ładowania, o których wspomniane jest w tekście wyżej. Istnieją także samochody elektryczne, które można ładować bezprzewodowo lub solarnie. Na czym polega ładowanie takich samochodów? Czy trwa to długo? Nic bardziej mylnego. W zapomnienie idą samochody elektryczne, których ładowanie zajmowało wieczność, a mogliśmy przejechać tylko max. 150 km. Jak to możliwe? W nowszych modelach samochodów elektrycznych nie stosuje się już ładowania ich z gniazdka. Zastąpiono to silnikiem elektrycznym, który „tankuje się” tak szybko, jak szybkie jest nalewanie tradycyjnego paliwa. Dlaczego tak jest? Ponieważ prąd nie pochodzi z akumulatorów, a z wodorowych ogniw paliwowych, dlatego podczas ładowania takiego silnika najzwyczajniej w świecie uzupełniamy zapasy wodoru, co nie jest aż tak czasochłonne.

  evb24.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 18604

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13