Logo small

TAG: Dobry

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 431
1.    Dobry adwokat Lublin-adwokat-dymek.pl

Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Dymek w Lublinie oferuje obsługę prawną dla klientów indywidualnych i biznesowych z całego województwa lubelskiego. Gwarantujemy bieżące doradztwo prawne dla podmiotów gospodarczych. Oferujemy pomoc w negocjacjach i opiniujemy projekty umów. Udzielamy pomoc prawną w postępowaniach karnych oraz przy wykroczeniach. Zajmujemy się prowadzeniem m.in. spraw rozwodowych, alimentacyjnych i spadkowych. Reprezentujemy Klientów przed wszelkimi organami państwowymi. Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat działalności Kancelarii zapraszamy na stronę internetową.

  https://adwokat-dymek.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22381

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Dobry Informatyk Poznań

Dobry Informatyk oferuję: serwis komputerowy, naprawa laptopów, instalacja systemów operacyjnych Windows i Android, konserwacje i czyszczenie sprzętowe oraz systemowe, usługi informatyczne, tworzenie konsol do grania w RetroGry, Poznań Dębiec

  dobryinformatykpoznan.pl/

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 22106

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Dobry ortopeda Łódź prywatnie

Ortopeda profesor Jarosław Fabiś od blisko trzech dekad skupia się na zarówno klasycznych oraz artroskopowych zabiegach operacyjnych wszystkich stawów w ludzkim ciele. Ortopeda Jarosław Fabiś jest założycielem Centrum Medycznego FMC. Zapraszamy dobry ortopeda łódź prywatnie przy ulicy Kopernika 48/50. Działalność profesora wyróżnia fakt, że możemy zagwarantować państwu opiekę medyczną przez wszystkie etapy powrotu do zdrowia. Dobrego ortopedę cechuje bogate doświadczenie kliniczne. Ortopeda Jarosław Fabiś świadczy konsultacje lekarskie prywatnie. Chorzy po kilku tygodniach wracają do pracy zawodowej i codziennych aktywności po kilku tygodniach.

  ortopedalodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Optyk Rzeszów - rianoptyk.pl

RianOptyk to dobry optyk w Rzeszowie. Dobieramy klientom okulary dopasowane do kształtu twarzy i indywidualnych preferencji. Prowadzimy na miejscu badanie wzroku, które pozwala lepiej określić właściwości soczewek. Nasz salon optyczny charakteryzuje się nowatorskim podejściem i przyjemną strefą dziecięcą. Gwarantujemy wiele modnych wzorów i kolorów okularów.

  www.rianoptyk.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 18140

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Polecany Ortopeda Warszawa - lek. Tomasz Grądzki

Prywatny gabinet lekarza Tomasza Grądzkiego znajduje się na warszawskim Ursusie, na ul. Gierdziejewskiego 7. Wykonuje on zabiegi i terapie miniinwazyjne, blokady okołokręgosłupowe, przeróżne iniekcje we wszystkie stawy, a także zabiegi odbarczenia cieśni nadgarstka w sposób miniinwazyjny. Na stronie https://polecanyortopeda.pl znajdą Państwo blog z opisanymi przez lekarza Grądzkiego - najczęstszymi problemami ortopedycznymi, z którymi zmagają się jego pacjenci.

  polecanyortopeda.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22987

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    łuk Gosgharian Częstochowa -ortodontaczestochowa.com.pl

Specjalistyczny gabinet ortodontyczny lek. stom. Marka Parchańskiego w Częstochowie zaprasza do skorzystania z wszechstronnego leczenia wad zgryzu. Jako nowoczesna praktyka stomatologiczna proponujemy rozległy zakres podstawowych oraz wysokospecjalistycznych konsultacji i zabiegów stomatologicznych w celu rozpoznania i leczenia wad zgryzu oraz uzębienia. Oferujemy szeroki wybór aparatów, gwarantując skuteczne terapie. Zapraszamy do kontaktu.

  https://www.ortodontaczestochowa.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22473

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    ADWOKAT dr Aneta Sośnicka Adwokat Lublin

Jeżeli znaleźliście się Państwo w nieprostej sytuacji życiowej i życzycie sobie wsparcia doświadczonego prawnika zachęcamy do skorzystania z usług adwokat dr Anety Sośnickiej. Pani adwokat, którą polecamy prowadzi Kancelarię Adwokacką już od początku 2009 roku. Praktykę zawodową Pani dr Aneta Sośnicka zdobywała dużo wcześniej, odbywając w latach 2004-2007 aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, współpracując jednocześnie z kilkoma Kancelariami Prawniczymi w Lublinie. Dodatkowo kilkuletnia praca dydaktyczna w Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii UMCS w Lublinie, zaprocentowała uzyskaniem, przez Panią adwokat, stopnia naukowego – doktora nauk prawnych. Wirtuozostwo, z jakim Pani dr Sośnicka włada znajomością wielu gałęzi prawa, a zwłaszcza prawem karnym, w tym prawem karnym skarbowym oraz prawem wykroczeń, zapewni Państwu najwyższą jakość na etapie porad prawnych, jak również postępowania przygotowawczego oraz postępowania sądowego. Korzystając z jej pomocy, uzyskacie doświadczonego obrońcę, jak również pełnomocnika pokrzywdzonego. W prowadzonej przez Panią doktor Kancelarii Adwokackiej, otrzymacie również kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, nieruchomości, rodzinnego. Każdy z Państwa otrzyma pomoc przy rozwodzie, podziale majątku, alimentach, ustaleniu ojcostwa. Znajdziecie również wsparcie w przypadku: zasiedzenia, w sprawach spadkowych, odszkodowań, zniesienia współwłasności. To nic innego jak dewiza, którą zawsze kieruje się Pani doktor, że nie ma spraw, dla których nie znalazłoby się pozytywne rozwiązanie, Pani Aneta Sośnicka dokłada wszelkich starań, oferując Państwu czas i zaangażowanie, by zapewnić Państwu zwycięstwo.

  www.anetasosnicka.pl/

katalog >> Usługi >> usługi prawne >> 22337

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.intercar.zgorzelec.pl

Wieloletnie doświadczenie INTER-CAR w Zgorzelcu oraz profesjonalna obsługa umożliwiły w ciągu prawie 30 lat obecności na rynku zdobyć ugruntowaną pozycję oraz wielu, stałych klientów w kraju jak i z zagranicy. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie napraw i serwisu samochodowego wszystkich marek, zapewniamy sprzedaż części w dobrych cenach oraz możliwość zakupu aut nowych i używanych. Oferujemy ubezpieczenia i korzystne finansowanie (kredyt lub leasing), a poza tym komfort i najwyższą jakość usług. Zapraszamy do naszych salonów! Istnieje również możliwość umówienia wizyty przez internet!

  www.intercar.zgorzelec.pl

katalog >> Motoryzacja >> serwisy >> 16227

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Poradnia dietetyczna Kraków - dietetykskoczylas.pl

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów, to serdecznie zapraszam do odwiedzin mojego gabinetu dietetycznego. Jako dietetyk posiadam wieloletnie doświadczenie i jestem w stanie dopasować dietę do państwa potrzeb. Pełna oferta moich usług wraz z cennikiem dostępna jest na stronie internetowej. Serdecznie zapraszam razem pokonamy otyłość.

  dietetykskoczylas.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 21476

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Jako biuro rozliczeniowe świadczymy kompleksowy zakres usług z obszaru rachunkowości dla małych i średnich przedsiębiorstw i osób fizycznych. Uzgadniana jest każdorazowo indywidualnie ze stronami zainteresowanymi. Za usługi rachunkowe wystawiamy fakturę VAT. Zapewniamy ponadto prowadzanie dokumentacji kadrowej. Prowadzimy dokumentację kadrową akt osobowych, oddzielnie dla każdego pracownika. Wśród istotnych dokumentów uwzględniamy kartę ewidencji czasu pracy, kartę ewidencji przydzielonego pracownikowi mienia (odzież, sprzęt niezbędny do pracy itd.), imienną listę wypłaconego wynagrodzenia oraz pozostałe wymagane dokumenty, wynikające z aktualnych regulacji. W obszarze gwarantowanych usług, klienci mogą liczyć na pełną dyskrecję, przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz sprawną współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu.

  znany-ksiegowy.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 21462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 431