Logo small

TAG: cywilne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 108
1.    ANNA GRACZYK-SCHULZ Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka Anny Graczyk-Schulz swoją siedzibę posiada w Grudziądzu. Firma świadczy kompleksową obsługę i doradztwo prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego i spadkowego a oprócz tego prawa karnego i wykroczeń. Kancelaria działalność prowadzi od 1992 roku. Zapewnia najwyższą jakość świadczonych od wielu lat usług, doskonałą znajomość branży, indywidualne podejście do każdego Klienta jak również zrozumienie jego potrzeb. Więcej szczegółów na temat działalności, praktyczne linki i niezbędne dane kontaktowe kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej.

  adwokatgraczyk.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14003

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Prawo cywilne - alinakorzeniewska.pl

Posiadasz problemy z prawem? A może potrzebujesz interwencji bądź porady? Zgłoś się do kancelarii adwokackiej Aliny Korzeniewskiej. Kancelaria znajduje się w Bydgoszczy, i poza prawem karnym oraz rodzinnym, zajmuje się prawem cywilnym oraz spadkowym. Więcej informacji na www.alinakorzeniewska.pl. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą!

  alinakorzeniewska.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    KAMPA ANDRZEJ usługi prawne Olsztyn

Kancelarię Radcy Prawnego prowadzi Andrzej Kampa. Biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych, firm i przedsiębiorstw. Prawnik podejmuje się prowadzenia spraw z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego także spadkowego. Ponadto świadczy czynności prawne z zakresu prawa ubezpieczeń i prawa mieszkaniowego. Dla klientów indywidualnych przygotowuje umowy i sporządza apelacje oraz pozwy. Uczestniczy w negocjacjach również mediacjach. Ponadto występuje w sprawach o zapłatę oraz odszkodowanie bądź zadośćuczynienie. Prawnik tworzy statuty spółek, fundacji oraz stowarzyszeń. Informacje na witrynie.

  radcaprawny-olsztyn.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 12831

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Adwokat apelacja Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Sosnowskiego zajmuje się postępowaniami odwoławczymi w sprawach cywilnych, karnych, a w szczególności apelacjami w sprawie o rozwód, podział majątku i alimenty. Zakres usług obejmuje także kasacje karne, skargi kasacyjne cywilne i skargi kasacyjne w sprawach podatkowych. Biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie i Gliwicach, a Klienci reprezentowani są na terenie całego kraju.

  www.apelacje.info

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 12667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej - porady prawne

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Seweryna Pytlewskiego wykonuje usługi dla obywateli potrzebujących stałej lub nagłej pomocy prawnej z zakresu sprawy cywilnej, gospodarczej, karnej, windykacji, pracowniczej, dotyczącej umów w tym zawieranych za pośrednictwem sieci internetowej. Wykonywane czynności przez adwokata dotyczą wielu aspektów życia codziennego i obejmują udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, projektowanie umów, a przede wszystkim reprezentowanie klientów w postępowaniach przed sądami. Treści zamieszczone na witrynie internetowej stanowią informacje o osobie prawnika prowadzącego kancelarię i godzinach urzędowania jej biura w Dąbrowie Górniczej oraz możliwościach bezpośredniego kontaktu z adwokatem.

  adwokatpytlewski.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 12002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    VIOLETTA E. CYLWIK prawo skarbowe Białystok

Kancelaria adwokacka Kłubowicz & Cylwik mieści się w Bydgoszczy. Zakres działalności Kancelarii to prawo cywilne, karne, gospodarcze, pracownicze, ubezpieczeń społecznych, spółek handlowych oraz bankowe. Usługi skierowane są do osób prywatnych oraz firm. Adwokat poza prowadzenie spraw, przygotowuje różnego rodzaju pisma oraz opinie prawne. Do tego prowadzi negocjacje. Reprezentuje swoich Klientów w sądach i innych instytucjach. Najczęściej prowadzi sprawy o odszkodowania, zadośćuczynienie, rozwody, separacje, alimenty, podziały majątku, nabycie oraz podział spadku, ubezpieczeniowe, mieszkaniowe oraz administracyjne. Więcej wiadomości o działalności kancelarii mieści się na stronie internetowej.

  www.twojakancelaria.eu

katalog >> Usługi >> prawo >> 10228

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    MAREK SKUPIEŃ sprawy alimentacyjne Wodzisław Śląski

Kancelaria Adwokacka Marek Skupień, mieszcząca się w Wodzisławiu Śląskim realizuje sprawy z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego i prawa handlowego. Pomaga i doradza klientom z województwa śląskiego oraz całego kraju. Obsługuje, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Firmy reprezentuje przed sądami i instytucjami. Przygotowuje dokumenty, niezbędne przy prowadzeniu ewidencji i rejestrów. Pomaga oraz doradza prawnie także klientom indywidualnym. Przygotowuje dla nich pisma procesowe, opinie i wzory umów. Przeprowadza konsultacje oraz udziela porad prawnych. Więcej na stronie internetowej.

  www.adwokat-skupien.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 8841

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Adwokat Warszawa Kamil Flatow

Kancelaria Adwokacka mecenasa Kamila Flatow ma swoją siedzibę w Warszawie. Kancelaria posiada bogatą oferuje usług skierowaną do osób indywidualnych oraz firm. Wykwalifikowani specjaliści kierują się w swojej pracy zasadami etyki zawodowej. Klienci mogą liczyć na poufność, bezpieczeństwo, oraz przystępne przedstawienie wszelkich zawiłości.

  adwokatfhfwarszawa.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14659

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Adwokat Edyta Wojciechowska

Każdy, kto potrzebuje poradzić się adwokata w sprawach cywilnych, spadkowych, rodzinnych, gospodarczych, związanych z nieruchomościami, z prawem turystycznym, ochroną środowiska, czy z prawem wodnym i łowieckim, powinien zwrócić uwagę na ofertę Kancelarii Adwokackiej Edyty Wojciechowskiej. Jako adwokat działa na rynku od 1999 roku, a jej kancelaria świadczy klientom szeroki wachlarz usług prawnych. Pisemne i ustne porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, umów oraz statutów, prowadzenie negocjacji i mediacji, a także reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej – to tylko częściowa oferta kancelarii, która wszystkich zainteresowanych zaprasza do siedziby w Poznaniu. Usługi kancelarii są skierowane do osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także do organizacji pożytku publicznego.

  www.wojciechowska.net

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 14436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Prawo cywilne

Potrzebujesz profesjonalnej i kompleksowej pomocy z zakresu konkretnej dziedziny prawa i szukasz przy tym najlepszej kancelarii prawnej w rejonie Łańcuta? Jeśli tak, to sprawdź, co ma Tobie do zaoferowania kancelaria adwokacka mec. Pawła Ciska. Jest to kancelaria zatrudniająca profesjonalistów w swej dziedzinie, którzy świadczą najlepsze porady i usługi prawne na rynku. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą tej kancelarii adwokackiej.

  www.kancelariaadwokackalancut.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 6362

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 108