Logo small

TAG: cywilne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 182
1.      Aneta Sośnicka

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka KANCELARIA ADWOKACKA Lublin. Nieruchomości, rozwód, alimenty, rodzinne, cywilne, karne, podział majątku, zasiedzenie, odszkodowania, spadek. tel. 605 675 875

  www.anetasosnicka.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki

Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego z Częstochowy posiada duże doświadczenie w reprezentowaniu swoich Klientów przed sądami powszechnymi oraz organami. Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego prowadzi zarówno sprawy cywilne jak i karne. Kancelaria skutecznie prowadzi sprawy rozwodowe, alimentacyjne, odszkodowawcze. Każdy Klient ma bezpośredni kontakt z adwokatem Adrianem Nowickim.

  adriannowicki.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 19197

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.opalinski.eu

Obsługę prawną osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, jednostek budżetowych oraz spółek handlowych w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa karnego czy prawa rolnego oferuje we Wrocławiu KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ŁUKASZ OPALIŃSKI. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych. Oferujemy też zastępstwo procesowe w postępowaniu przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Zachęcamy do skorzystania z usług.

  www.opalinski.eu

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 18844

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.kancelariaadwokackalublin.pl

Adw. Agnieszka Cioch i adw. Kamila Iłenda-Janicka prowadzą w Lublinie kancelarię adwokacką. Istnieje ona już od 2013 roku a swoje usługi świadczy na terenie województwa lubelskiego jak również całego kraju. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych, przedsiębiorców i jednostek organizacyjnych. W zakres świadczonych usług wchodzi doradztwo, reprezentowanie klienta przed właściwymi organami a oprócz tego pomoc z dziedziny prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy. Firma świadczy także usługi w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Więcej szczegółów na stronie.

  www.kancelariaadwokackalublin.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 18777

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi jest zespołem doświadczonych prawników oraz ekonomistów. W jednym miejscu znaleźć można bardzo różne ubezpieczenia dostosowane do potrzeb i wymagań Klienta. To między innymi ubezpieczenia dla firm budowlanych, ubezpieczenie cybernetyczne, ubezpieczenie OC działalności gospodarczej, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia finansowe i wiele więcej.

  ibu.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 18518

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.adwokatblaszczyk.pl adwokat warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Błaszczyk swoją siedzibę ma w Józefosławiu a oddział w Warszawie. Działa w branży od 2010 roku i oferuje szeroki zakres usług i doradztwo. Działa w obszarze prawa ubezpieczeń majątkowych, prawa rodzinnego, prawa pracy, cywilnego, spadkowego jak i karnego. Zajmuje się reprezentowaniem przed sądami i organami państwowymi, poradnictwem, analizą dokumentów a także oferuje sporządzanie opinii prawnych i pomoc w uzyskaniu odszkodowania, zadośćuczynienia czy też renty. Więcej informacji na temat oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  adwokatblaszczyk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18169

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Kancelaria Radcy Prawnego Anna Michalak

Kancelaria prawna z siedzibą w Lublinie wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw z gruntu prawa administracyjnego, cywilnego, rodzinnego, czy gospodarczego. Kancelaria doradza przy ogłaszaniu upadłości konsumenckiej (wniosek, analiza sytuacji, reprezentacja przy postępowaniu) klientom indywidualnym, a także odwołuje się od niekorzystnych decyzji urzędów, pracodawców. Prawnik (Anna Michalak) pomaga w uruchomieniu spółki prawa handlowego, opiniuje umowy, przeprowadza windykację należności po wystąpieniu podobnej potrzeby.

  www.kancelariamichalak.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 17776

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.jarentowska.pl Rozwód Tomaszów Lubelski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Jarentowska proponuje pomoc z aspektu różnych dyscyplin prawa, w tym prawa cywilnego, rodzinnego, budowlanego bądź rolnego. Zakres świadczonych usług obejmuje m. in. udzielanie porad prawnych, dochodzenie odszkodowań, doradztwo przy realizacji inwestycji i pomoc w zakresie prawa obrotu nieruchomościami rolnymi. Przyjmując w naszej kancelarii specjalizujemy się w określonych dziedzinach prawa, a chcąc zagwarantować Państwu pełnozakresową opiekę prawną, nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma kancelariami adwokackimi oraz notarialnymi na terenie całego kraju. Szczegółowe wiadomości na stronie internetowej.

  www.jarentowska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17363

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.adwokat-misiuda.pl

W Rzeszowie mieści się Kancelaria Adwokacka Barbary Misiudy. Zajmuje się ona kompleksową obsługą prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego, administracyjnegojak również prawa pracy. Oferuje ona doradztwo, prowadzenie windykacji oraz postępowania egzekucyjnego jak również sporządzanie niezbędnych pism i reprezentowanie klienta przed sądami lub organami administracji państwowej. Współpracuje z klientami indywidualnymi i podmiotami gospodarczymi znajdującymi się na terenie województwa podkarpackiego. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  adwokat-misiuda.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 17237

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    kancelariaadwokackazgierz.pl

Sprawy cywilne tj. współwłasność, darowizny, odszkodowania, poza tym sprawy rozwodowe, alimenty i przyznanie władzy rodzicielskiej to wyłącznie niektóre wątki, jakimi zajmuje się Kancelaria adwokacka Rafała Gorzechowskiego w Zgierzu. Na rynku istniejemy od 2015 r. i mam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego. Kancelaria podejmuje się spraw o alimenty, władzę rodzicielską, rozwód, separację i adopcję. Wspieram też w sprawach z zakresu prawa spadkowego, własności nieruchomości, odszkodowań za naruszenie dóbr osobistych lub spraw o roszczenia wynikające z umów. Zapraszamy do kontaktu!

  www.kancelariaadwokackazgierz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 182