Logo small

TAG: cywilne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 139
1.    kancelariaadwokackazgierz.pl

Sprawy cywilne tj. współwłasność, darowizny, odszkodowania, poza tym sprawy rozwodowe, alimenty i przyznanie władzy rodzicielskiej to wyłącznie niektóre wątki, jakimi zajmuje się Kancelaria adwokacka Rafała Gorzechowskiego w Zgierzu. Na rynku istniejemy od 2015 r. i mam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego. Kancelaria podejmuje się spraw o alimenty, władzę rodzicielską, rozwód, separację i adopcję. Wspieram też w sprawach z zakresu prawa spadkowego, własności nieruchomości, odszkodowań za naruszenie dóbr osobistych lub spraw o roszczenia wynikające z umów. Zapraszamy do kontaktu!

  www.kancelariaadwokackazgierz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    adwokat-wojtaszak.pl

Usługi z zakresu prawa karnego, reprezentacja na etapie postępowania przygotowawczego i inicjowanie postępowań karnych, usługi z zakresu prawa cywilnego oraz odszkodowania wskutek wypadku drogowego, błędu medycznego, czy roszczeń wobec Towarzystw Ubezpieczeniowych to wybrane zagadnienie oferty, jaka w Krakowie realizuje zespół Kancelarii Adwokackiej adwokata Piotra Wojtaszka. Szef Kancelarii - adwokat Piotr Wojtaszak - jest uznanym specjalistą z szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego, a specjalizuje się w roszczeniach o odszkodowanie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  www.adwokat-wojtaszak.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16860

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    KOŚLA DOROTA odszkodowania

Kancelaria Radców Prawnych Dorota i Sylwester Kośla świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa pracy, cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Klientami firmy są zarówno podmioty gospodarcze jak również osoby prywatne czy przedsiębiorstwa. Kancelaria zajmuje się pomocą stałą jak i doraźną czy doradztwem. Oferuje sporządzanie pism procesowych, umów oraz reprezentowanie Klienta w procesach, składanie wniosków i skarg i wiele innych. Proponuje kilka dogodnych form płatności i zapewnia zgodność usług ze standardami usług prawniczych. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na stronę.

  radcaprawnyostrowiec.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16741

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    BOGDAN SKABA prawo rodzinne

Kancelaria radcy prawnego Bogdana Skaby mieści się w Wodzisławiu Śląskim. Od 1994 świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Działalność kancelarii obejmuje prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, gospodarczego, rodzinnego, handlowego, spółdzielczego, administracyjnego, geologicznego oraz prawa pracy. Firma oferuje reprezentowanie Klienta w postępowaniu sądowym czy egzekucyjnym, udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii bądź ekspertyz, opracowywanie dokumentów, pomoc prawną w zakresie rejestracji podmiotów gospodarczych czy też usługi windykacyjne. Szczegóły na stronie.

  radcaprawnywodzislaw.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16740

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    kancelariajg.pl

Świadczeniem kompleksowych usług prawnych, trudni się Kancelaria Radcowska Jerzego Gierdala z Warszawy. W ofercie znajdują się usługi w zakresie prawa: cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, pracy, administracyjnego czy też karnego. Oferta Kancelarii jest skierowana do pojedynczych osób, a także do firm i instytucji, którym oferowana jest również stała i kompleksowa obsługa w zakresie prowadzonej działalności. Kancelaria funkcjonuje na rynku od 2006 roku i wyróżnia się tym, że świadczy pomoc prawną rzetelnie, a z Klientami kontaktuje się w sposób zrozumiały. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Kancelarii.

  kancelariajg.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16332

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.kilanowski-adwokat.pl Prawo cywilne Piotrków Trybunalski

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Kancelarię Adwokacką Tomasz Kilanowski z Piotrkowa Trybunalskiego. Nasza działalność polega na pomocy prawnej w najróżniejszych sytuacjach, dotyczących różnych dziedzin prawa, m.in. sprawach z zakresu prawa spadkowego, dotyczących wszelkiego rodzaju przestępstw, odszkodowań z tytułu błędów w sztuce lekarskiej, alimentów, rozwodów oraz separacji, windykacji należności. Nasza oferta jest skierowana zarówno do indywidualnych osób, jak również podmiotów gospodarczych. Z pełną ofertą usług naszej Kancelarii mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

  kilanowski-adwokat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16306

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    ANNA GRACZYK-SCHULZ Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka Anny Graczyk-Schulz swoją siedzibę posiada w Grudziądzu. Firma świadczy kompleksową obsługę i doradztwo prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego i spadkowego a oprócz tego prawa karnego i wykroczeń. Kancelaria działalność prowadzi od 1992 roku. Zapewnia najwyższą jakość świadczonych od wielu lat usług, doskonałą znajomość branży, indywidualne podejście do każdego Klienta jak również zrozumienie jego potrzeb. Więcej szczegółów na temat działalności, praktyczne linki i niezbędne dane kontaktowe kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej.

  adwokatgraczyk.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14003

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Prawo cywilne - alinakorzeniewska.pl

Posiadasz problemy z prawem? A może potrzebujesz interwencji bądź porady? Zgłoś się do kancelarii adwokackiej Aliny Korzeniewskiej. Kancelaria znajduje się w Bydgoszczy, i poza prawem karnym oraz rodzinnym, zajmuje się prawem cywilnym oraz spadkowym. Więcej informacji na www.alinakorzeniewska.pl. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą!

  alinakorzeniewska.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    KAMPA ANDRZEJ usługi prawne Olsztyn

Kancelarię Radcy Prawnego prowadzi Andrzej Kampa. Biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych, firm i przedsiębiorstw. Prawnik podejmuje się prowadzenia spraw z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego także spadkowego. Ponadto świadczy czynności prawne z zakresu prawa ubezpieczeń i prawa mieszkaniowego. Dla klientów indywidualnych przygotowuje umowy i sporządza apelacje oraz pozwy. Uczestniczy w negocjacjach również mediacjach. Ponadto występuje w sprawach o zapłatę oraz odszkodowanie bądź zadośćuczynienie. Prawnik tworzy statuty spółek, fundacji oraz stowarzyszeń. Informacje na witrynie.

  radcaprawny-olsztyn.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 12831

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Adwokat apelacja Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Sosnowskiego zajmuje się postępowaniami odwoławczymi w sprawach cywilnych, karnych, a w szczególności apelacjami w sprawie o rozwód, podział majątku i alimenty. Zakres usług obejmuje także kasacje karne, skargi kasacyjne cywilne i skargi kasacyjne w sprawach podatkowych. Biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie i Gliwicach, a Klienci reprezentowani są na terenie całego kraju.

  www.apelacje.info

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 12667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 139