Logo small

TAG: dla

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 5549
1.    Mebelki w kolorach tęczy

Mebelki dla dzieci są hitem. Należą do nich pufy dla dzieci i materace dla dzieci. Jakość takich elementów jest ważna. Niebieskie, czerwone czy zielone pufy są piękne. Ich jakość jest najlepsza i daje pełne zadowolenie. Dla klientów takie mebelki są uzupełnieniem dziecięcego pokoju. Można je składać w dowolny sposób. Wyjątkowe mebelki to podstawa. Niejedna osoba wybierze porządne mebelki dla dzieci i będzie je cieszyła takimi rzeczami. Meble dla dzieciaków to jakość, solidność i trwałość. Nie ma nic lepszego od takiego wyposażenia domu.

  pufky.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 23078

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 6


2.    Dom seniora to miejsce dla osób w podeszłym wieku

Dom pogodnej jesieni to dom opieki Warszawa. Opieka dla osób starszych jest w nim oferowana przez osoby z kwalifikacjami. Dom seniora to dobre miejsce. Taki dom spokojnej starości sprawdza się doskonale. Wysoka jakość jest tym, czego pragnie niejedna osoba i co daje jej najlepsze wsparcie. Na pewno warto wybrać wyjątkową opiekę w dobrej cenie. Można spokojnie skorzystać z takiego miejsca dla osoby po 60, 70, 80 roku życia. Opieka w domu seniora jest dobra, a każda starsza osoba jest zadbana najlepiej, jak to jest możliwe.

  zoloboklasu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 23076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


3.    Innovatree

Działalność firmy InnovaTree koncentruje się na usługach doradczych, których podstawę stanowi pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Na klientów czekają ogromne możliwości w realizacji prac pod kątem otrzymania dofinansowania na poszczególne inwestycje, a także ich rozliczania czy osiągania specjalnych statusów działalności i ulg finansowych. Środki unijne dla firm mogą być udzielane na różne potrzeby, takie jak badania i rozwój. Doświadczeni eksperci dokładnie analizują możliwości finansowania i koncepcję projektu, a także dobierają partnerów i opracowują wniosek o dotacje unijne dla firm.

  innovatree.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 23074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Oprogramowanie dla firmy - atomerp.pl

Atom ERP to system do prowadzenia firmy, który ma zastosowanie w wielu branżach. Co istotne, Atom ERP dla agencji pracy czy opieki dostarcza szereg dedykowanych ich potrzebom rozwiązań. Opisywany program dla firmy posiada również specjalizowany moduł dla branży transportowo-spedycyjnej. Warto dodać, że system powstał z myślą o małych firmach, które chcą usprawnić pracę swojego zespołu.

  atomerp.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> komputery i internet >> 23045

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


5.    Zadłużenia.com

Witryna online Zadłużenia.com oferuje dostęp do bezpłatnej, kompleksowej wiedzy na temat produktów finansowych. Użytkownicy mogą za pomocą tego serwisu porównać ze sobą poszczególne oferty, aby bezpiecznie zaciągnąć kredyt konsolidacyjny online dla zadłużonych czy dla bezrobotnych. Strona pozwala też sprawdzić, jakie pożyczki na dowód, na pesel, na raty i bez BIK są obecnie najbardziej atrakcyjne. W witrynie dostępnych jest wiele porównywarek, rankingów, aktualności i porad ze świata finansów i ekonomii.

  www.zadluzenia.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kredyty >> 23034

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Opakowania dla cateringu

W przypadku gdy prowadzą Państwo firmę cateringową lub bar typu fastfood, być może planujecie organizację pikniku czy przyjęcia w plenerze polecamy skorzystać z oferty proekologicznej firmy Packman. Jesteśmy uznanym fabrykantem pojemników do cateringu dietetycznego. Oferujemy całkowicie ekologiczne naczynia biodegradalne. Biorąc pod uwagę dobro klienta i całej planety zainwestowaliśmy w produkcję naturalnych jednorazowych opanowań przyjaznych środowisku. Nie pozostając w tyle i dbając o dobro konsumenta staliśmy się nowocześni, przeistaczając się w firmę EKOpackman. Plastikowe i styropianowe pojemniki i sztućce zastąpiliśmy całkowicie ekologicznymi pojemnikami do zgrzewu z pulpy, naczyniami z trzciny cukrowej, liści palmowych, bodegradowalnego plastiku i drewna. Nasze kubki, talerze, sztućce i słomki są nie tylko ciekawe pod względem wizualnym, ale i bardzo ergonomiczne - odporne na różne temperatury. Nie wahaj się, skorzystaj ze zróżnicowanej oferty ekologicznych opakowań do cateringu dietetycznego posiadających certyfikaty i deklarację zgodności.

  www.ekologicznenaczynia.pl/

katalog >> Gastronomia >> inne >> 23021

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania, sklep z programami

Prowadzimy sprzedaż oprogramowania komputerowego w sklepie internetowym. W ofercie programy dla programistów oraz dla administratorów sieci, licencje na oprogramowanie do zarządzania bazami danych, zdalnego dostępu do komputera, m.in. Anydesk, TeamViewerlicencje, Real VNC, Jetbrains IntelliJ Idea, PL/SQL Developer, Developer Express, Telerik, GitLab, Devart. Zapraszamy do zakupów online oraz do zapytań o cenę oprogramowania.

  www.dreamsoft.com.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 23006

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Masters Polska pasza dla koni

Masters Polska to sklep online z paszami dla koni, suplementami dla koni, elektrolitami i innymi artykułami przeznaczonymi dla koni. To wyjątkowa platforma, dzięki której klienci mogą szybko i sprawnie dokonać zakupu wszystkich potrzebnych produktów. Wysyłka jest szybka i sprawna. Pasze dostępne w sklepie produkowane są z najlepszych komponentów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w żywieniu koni.

  masterspolska.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> zoologiczne >> 22995

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


9.    Prawo dla lekarzy - legalekspert.pl

LEGAL EKSPERT to firma z Wrocławia oferująca pomoc prawną dla placówek medycznych prywatnych i publicznych. Prawnicy wykonują zadania takie jak: tworzenie umów z lekarzami i pielęgniarkami, reprezentacja na etapie przedsądowym i sądowym, wdrożenie przepisów RODO. Do tego oferują bieżące porady prawne, doradztwo związane z prowadzeniem dokumentacji medycznej.

  legalekspert.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22989

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Szkoła językowa online - paroli.pl

Paroli to szkoła językowa dla dzieci i dorosłych. Lektorzy prowadzą zajęcia online z języka niemieckiego, hiszpańskiego i angielskiego. Podczas edukacji zdobywa się niezbędne umiejętności, aby stworzyć lub zrozumieć tekst w języku obcym, prowadzić negocjacje. Lekcje odbywają się w parach, w grupach lub indywidualnie. Kursy zostały podzielone na poziomy, grupy wiekowe i stopień zaawansowania.

  www.paroli.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 22973

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 5549