Logo small

TAG: elektroniki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 54
1.    www.smd.pl Montaż smt

Urządzenia służące do poprawy bezpieczeństwa w przemyśle górniczym takie jak: metanomierze, czujniki parametrów atmosfery oraz aparatura sejsmiczna oferuje Przedsiębiorstwo EMAG - SERWIS Sp. z o.o. w Katowicach. Jesteśmy producentem nowoczesnych rozwiązań z zakresu elektroniki, elektrotechniki i automatyki. Prowadzimy też serwis urządzeń automatyki i montaż SMT z wykorzystaniem nowoczesnych i dokładnych linii montażowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz pozostajemy w kontakcie.

  www.smd.pl

katalog >> Usługi >> serwis aparatów >> 18141

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Serwis komputerowy Wejherowo - KOMP-BOX - Naprawa laptopów

Najlepszy serwis komputerowy Wejherowo. Naprawa laptopów w Wejherowie. Naprawa elektroniki w komputerach oraz innych urządzeniach elektronicznych.

  komp-box.pl/

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 15447

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    auto-mosciska.com.pl mechanika pojazdowa

Auto-Mościska to podwarszawski serwis samochodowy wszystkich marek - osobowych i dostawczych o całkowitej masie nie przekraczającej 2,5T. Zakres naszej oferty obejmuje naprawy wszystkich układów, włącznie z naprawą skrzyń biegów, wymianą sprzęgła i naprawą zawieszeń. Oferujemy diagnostykę elektroniki samochodowej w oparciu o fachowy sprzęt komputerowy Launch X431. Kasujemy kontrolki airbag, ABS, inspekcji i inne błędy, ustawiamy zbieżność i geometrię kół, a przeprowadzone przez nas usługi zawsze są objęte gwarancją jakości. Zapraszamy na naszą stronę!

  auto-mosciska.com.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 15236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    daiphone.com odkup uszkodzonych telefonów

Chcesz sprzedać stary telefon? A może masz zupełnie nowy, tylko uszkodzony i zastanawiasz się, gdzie i jak go zamienić, ażeby zbyt dużo na tym nie stracić? Zapraszamy do kontaktu z firmą DaiPhone z Krakowa, która zapewnia sprzedaż bez wychodzenia z domu i z gwarancją najlepszej ceny oraz zapłatą w ciągu doby. Oferujemy możliwość sprzedania telefonu, tabletu lub innego urządzenia. Oferujemy darmowy odbiór przedmiotu przez kuriera lub wysyłkę w najbliższym paczkomacie. Zapraszamy do kontaktu.

  daiphone.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.mitronik.com

Hurtownia MITRONIK Krzysztof Różański w Poznaniu to dostawca części elektronicznych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. W naszej ofercie znajdują się głównie podzespoły i urządzenia wykorzystywane do budowy infrastruktury teleinformatycznej, elektrycznej oraz audio-video. Naszym klientom rekomendujemy też źródła energii i źródła światła, szeroki wybór narzędzi, przyrządów pomiarowych oraz preparaty chemiczne aplikowane w elektronice i energetyce. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  www.mitronik.com

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 18769

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    mddpolska.com.pl Profesjonalna chemia przemysłowa

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy MDD POLSKA, która swoją siedzibę posiada w Warszawie. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem produktów chemii technicznej. Współpracujemy z sektorem energetycznym, hutniczym, wydobywczym lub produkcyjnym w zakresie sprzedaży chemii przemysłowej oraz doradztwa. W naszej ofercie znaleźć można produkty do czyszczenia, smarowania, klejenia, uszczelniania, ochrony a także napraw elektrycznych bądź akcesoria. Zapewniamy najwyższą jakość produktów, szeroki wybór asortymentu i profesjonalną obsługę. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej witrynie.

  mddpolska.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18192

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Serwis automatyki przemysłowej - automatyka-mechatronika.pl

Profesjonalna oferta firmy Art On została przygotowana z myślą o klientach działających głównie w branży przemysłowej. Prowadzony serwis automatyki przemysłowej umożliwia skuteczną naprawę i utrzymanie właściwego stanu sprzętu automatycznego i elektronicznego usprawniającego produkcję oraz wiele czynności przemysłowych. Dzięki pomocy doświadczonych fachowców, sprzęt taki będzie działać niezawodnie przez długi czas.

  www.automatyka-mechatronika.pl/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> automatyka przemysłowa >> 18014

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    AGO RECYKLING skup metali kolorowych warszawa

W mieszkaniu zalega Ci zepsuty złom metalowy czy aluminiowy? Nie wiesz co począć ze starym telewizorem? Zdecydowanie odwiedź nasz punkt w Warszawie! Odbierzemy od Ciebie złom stalowy, metalu kolorowego, aluminium bądź też niepotrzebny sprzęt elektroniczny. Zapewniamy naprawdę konkurencyjne stawki. Nasz skup wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, między innymi dokładną wagę samochodową oraz nowoczesny wózek widłowy. Posiadamy również własny transportem. trudnimy się ponadto utylizacją odpadów wielkogabarytowych. Nasi pracownicy z radością udzielą Państu pomocy. Więcej szczegółów opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

  skupzlomu-elektroniki.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 11740

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    piomar.com.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Piomar z Warszawy. Zajmujemy się dystrybucją najwyższej jakości mebli przemysłowych pochodzących od znanego niemieckiego producenta – firmy KNロRR AG, lecz w ofercie posiadamy także systemy mebli technicznych wykonanych według własnego projektu. Zaopatrujemy branżę biurową, laboratoria, centra danych, pracownie techniczne, telekomunikacyjne czy też sektor bankowy i energetyczny w stanowiska operatorskie, stanowiska mobilne, akcesoria, obudowy jak i wiele innych. Gwarantujemy fachową współpracę i atrakcyjne ceny. Szczegóły zamieszczone są na naszej witrynie.

  www.piomar.com.pl/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 17249

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.recykling-karat.pl

Masz odpady AGD, których chcesz się pozbyć? Szukasz firmy, która w bezpieczny i doświadczony sposób przeprowadzi ich utylizację? Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą firmy KARAT Elektro Recykling S.A. w Toruniu. Na polskim rynku działamy od 2003 r., skupiając swoje usługi na recyklingu zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Gwarantujemy też obsługę prawną i doradztwo w zakresie recyklingu zużytego sprzętu i ochrony środowiska. Prowadzimy również edukację w szkołach w tym zakresie, a usługi świadczymy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

  www.recykling-karat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17036

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 54