Logo small

TAG: finanse

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 72
1.    Portfel24 Finanse

Świat Finansów według portalu finansowego Portfel24. To własnie na jego łamach znalazło się szereg porad związanych z bezpiecznym pożyczaniem pieniędzy. Dotyczy to szczególnie osób które w poszukiwaniu gotówki i nie możności uzyskania kredytu bankowego, szukają alternatywnych metod pozyskania pieniędzy. Na łamach Portfela24 dowiemy się jak zrobić to w pełni bezpiecznie i bez większego ryzyka. Portal przeprowadzi nas przez firmy udzielające pożyczek pozabankowych, które nie posiadają wygórowanych kosztów pożyczek. Dowiemy się również w których firmach uzyskany pożyczki w wieku 18 lat, jakie bank udzielają pożyczki bez zaświadczeń oraz jakie wymagania posiadają firmy udzielające pożyczki dla zadłużonych.

  www.portfel24.eu/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 18902

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    MBA - kozminski.edu.pl

Akademia Leona Koźmińskiego to szkoła wyższa, która mieści się w Warszawie, przy ulicy Jagiellońskiej 57/59. To jedna z 76 uczelni na świecie, które posiadają trzy najbardziej prestiżowe akredytacje: AACSB, AMBA i EQUIS. Jednocześnie jest najlepszą uczelnią biznesową w Europie Środkowej wg rankingów edukacyjnych dziennika ""Financial Times"". To również szkoła międzynarodowa, gdzie studiują studenci ponad 70 narodowości. Szeroka jest również oferta. Dostępne kierunki to: zarządzanie, prawo, finanse i rachunkowość, administracja, europeistyka, socjologia czy psychologia.

  www.kozminski.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> uczelnie i szkoły wyższe >> 18591

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Compero - porównywarka ubezpieczeń

Jeżeli planujesz wykup ubezpieczenia samochodu, turystycznego lub polisy na życie i szukasz miejsca, gdzie znajdziesz najlepszą ofertę, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i szukamy najlepszego rozwiązania! Więcej informacji znajdziecie na stronie naszej firmy.

  www.compero.pl/

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 20705

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    BizNews - Twój świat biznesu

Wychodząc naprzeciw naszym odbiorcom i klientom stworzyliśmy serwis biznesowo-finansowy. BizNews to miejsce, w którym użytkownicy znajdą odpowiedź na każde nurtujące pytanie z zakresu finansów i ekonomii. Dzięki nam każdy może zdobyć umiejętność efektywnego zarządzania swoimi jak i firmowymi finansami. Mamy na celu dostarczać naszym czytelnikom tylko rzetelne i sprawdzone treści. Naszą misją jest inspirować i pomagać w podejmowaniu codziennych decyzji.

  biznews.com.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 20461

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Program do oszczędzania - fin4family.com

Szukasz aplikacji do oszczędzania, która pomoże Ci w zarządzaniu finansami osobistymi? Oto Fin4Family! Pierwsza aplikacja z tak rozbudowanym interfejsem i całodobowym wsparciem ekspertów. Oferujemy kontrolę wydatków, zarządzania finansami, kalkulator wydatków oraz liczne funkcje, wspomagające oszczędzanie. Przekonaj się, ile zyskasz w ciągu miesiącu na aplikacji Fin4Family.

  www.fin4family.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20316

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Podatki - urzadskarbowy.eu

Na naszym portalu zawarte są informacje podatkowe. Zainteresowani przedsiębiorcy są proszeni o zapoznanie się z artykułami. Oferujemy zawsze najnowsze i najbardziej sprawdzone informacje, dlatego z nami rozliczenia podatkowa będą o wiele łatwiejsze. Wreszcie podatki nie będą miały dla Was żadnych tajemnic. Sami się przekonajcie o tym odwiedzając nasz portal. Czekamy.

  urzadskarbowy.eu/

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 20232

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    II Forum Finansowe w Polsce | niemamnato.pl

Prowadzimy forum finansowe. To II Forum Finansowe w Polsce ( Nie Mam Na To). Mamy tematy związane z rozwijaniem własnej działalności gospodarczej. Wskazujemy na najlepsze metody przewidywania kryzysów na giełdzie i ogólnie na rynku kapitałowym. Pokazujemy szczegółowo, jak wygląda punktacja w BIK i jak wychodzić w powszechnych problemów z księgowością.

  niemamnato.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> portale biznesowe >> 19084

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.      TAROT ASTROLOGIA HOROSKOP

Tarot, stawianie tarota, historia tarota, horoskop solarny. Astrologia, horoskop, numerologia

  www.astrohoroskop.net.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> inne >> 18971

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Pieniądze i biznes

Jesteśmy wyjątkowym blogiem, który powstał, aby promować wśród wszystkich świadomość finansową. Staramy się publikować ciekawe i interesujące informacje wśród, których każdy znajdzie coś dla siebie. Omawiamy treści związane z oszczędzaniem, kosztami utrzymania czy też sposobami na zarobienie pieniędzy. Każdy z artykułów znajdujących się na naszym blogu przygotowany jest w sposób ciekawy i interesujący.

  finansepolaka.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 13153

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Kryptoportal.pl - kryptowaluty i blockchain

Jeżeli myślicie o inwestowaniu w kryptowaluty jak bitcoin czy też blockchain, ale nie wiecie jak się do tego zabrać to zapraszam do odwiedzin mojej strony. Znajdziecie na niej wszelkieniezbędne informacje o giełdach, sposobach inwestycji i wiele więcej przydatnych wiadomości. Zachęcam do lektury naszej strony!

  www.kryptoportal.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> obsługa inwestycji >> 18251

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 72