Logo small

TAG: leczenie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 462
1.    Flebolog Bartłomiej Juza - Kraków

Flebologia to prężnie rozwijająca się dziedzina medycyna, która zajmuje się leczeniem ciężkich chorób żylnych. Lekarz Bartłomiej Juza to flebolog z Krakowa, który posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń układu naczyniowego. Dr Juza jest pionierem w stosowaniu kleju VenaSeal do leczenia żylaków na terenie województwa małopolskiego. Metoda ta jest nieinwazyjna i zupełnie bezbolesna, a zarazem skuteczna. Cały proces leczenia rozpoczyna konsultacja flebologiczna, czyli najważniejszy element który ukazuje kierunek i sposób leczenia. Leczenie żył to proces długotrwały, który wymaga zastosowania sprawdzonych metod leczenia. Dr Bartłomiej Juza to doświadczony specjalista, który współpracuje ze światowej sławy specjalistami. Każdy pacjent, który cierpi na żylaki powinien skierować się do dr Juzy. Z pewnością pacjenci otrzymają stosowną pomoc medyczną. Żylaki leczone metodą skleroterapii szybko znikają i już nigdy się nie pojawiają. Lekarz Bartłomiej Juza to najlepszy specjalista flebolog. Flebolog Bartłomiej Juza - Kraków ul. Józefa Korzeniowskiego 39 30-214 Kraków Tel: 690 070 790

  www.flebologkrakow.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Tlenarium - Komora Hiperbaryczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami na terenie Słupska. Nasza komora hiperbaryczna w Słupsku jest dwuosobowa i posiada wmontowaną lampę LED oraz mikrofon do komunikacji. Terapia tlenowa w Słupsku może być stosowana w przypadku leczenia bardzo wielu chorób i problemów, wśród których wymienić należy między innymi: poprawianie wyglądu skóry, leczenie stopy cukrzycowej, pomoc w przypadku reumatyzmu, leczenie ran po zabiegach chirurgicznych i wiele innych. Nasza komora jest bardzo nowoczesna, dlatego też zapewniana przez nas tlenoterapia w Słupsku gwarantuje najwyższą skuteczność. Osoby, które interesuje leczenie tlenem oferowane przez nas, powinny zapoznać się ze sposobem przygotowania do zabiegu. Do komory można zabrać książkę czy też na życzenie udostępniamy głośnik bluetooth, który możesz połączyć ze swoim telefonem. Gwarantujemy, że nasza kadra jest odpowiednio przeszkolona, a ceny naszych usług są bardzo atrakcyjne. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami. Tlenarium - Komora Hiperbaryczna Ludwika Mierosławskiego 10 76-200 Słupsk Tel: +48 692 942 740

  komorahiperbaryczna.slupsk.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22743

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


3.    Leczenie wad wymowy Nowy Sącz - logopedans.com.pl

Strona internetowa Iwony Basiagi, logopedy i pedagoga z Nowego Sącza, posiadającego ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (w szkole i poradni pedagogiczno-psychologicznej). Do skorzystania z osiągnięć logopedii powinny rodziców skłonić m.in. kłopoty z wymową zaobserwowane u dziecka. Z pomocy logopedy korzystać mogą również osoby starsze, pragnące doskonalić swoją wymowę.  

  www.logopedans.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> logopedia >> 22670

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Leczenie niepłodności Kraków - epimedium.com.pl

Klinika leczenia niepłodności Epimedium zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które chcą w końcu doczekać się upragnionego potomka. Nie wahaj się i już teraz wybierz specjalistów z Epimedium, którzy pomagają pacjentom z pasją i zaangażowaniem. Epimedium zaprasza do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań jak i chęci umówienia się na wizytę. Zaufaj Epimedium już teraz!

  epimedium.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22578

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    leczenie protetyczne lublin - new-dent.pl

GABINETY STOMATOLOGICZNE NEW-DENT W LUBLINIE oferują swoim pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i chirurgii stomatologicznej. Ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu praktyki stomatologicznej, zaawansowane zaplecze techniczne i specjaliści z wieloletnią praktyką to gwarancja bezpiecznej i skutecznej terapii. Wykonujemy również badania profilaktyczne, a do kontaktu i rezerwacji wizyt zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

  https://new-dent.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22538

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    leczenie zębów iława - stomatolog-ostroda-ilawa.com.pl

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty gabinetów stomatologicznych Jardent mieszczących się w Iławie i Ostródzie. Oferujemy profesjonalne oraz przystosowane dla każdego klienta indywidualnie usługi stomatologiczne. Zajmujemy się między innymi chirurgią stomatologiczną, implantacją, protetyką, piaskowaniem czy wybielaniem zębów. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i konkurencyjne ceny. Nasz zespół to wyłącznie wysoko wykwalifikowani ludzie z długoletnim stażem z obrębu stomatologii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do kontaktu telefonicznego.

  https://www.stomatolog-ostroda-ilawa.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    odwyk alkoholowy gdańsk - stopacukrzycowa.com.pl

Prezentujemy Państwu ofertę Wyjazdowej pomocy lekarskiej Achilles z siedzibą w Gdańsku. Oferujemy kompleksową pomoc osobom zmagającym się z uzależnieniem alkoholowym. Specjalizujemy się w stosowaniu farmakoterapii w nadużywaniu alkoholu. Realizujemy terapię odwykową. Gwarantujemy wizyty domowe lekarza internisty o każdej porze dnia oraz nocy. Wykonujemy badanie diagnostyczne EKG w domu chorego. Zajmujemy się również leczeniem stopy cukrzycowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  https://www.stopacukrzycowa.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22527

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Lekarz Bartłomiej Juza - flebolog

Doktor Bartłomiej Juza to światowej sławy lekarz flebolog, czyli specjalista w zakresie zaburzeń układu naczyniowego. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się leczeniem chorób żył, od niedawna prowadzi także dodatkowe usługi. Stosuje innowacyjne, a przede wszystkim mało inwazyjne metody terapii, np. klej VenaSeal. Podczas swojej wieloletniej, efektywnej pracy uzyskał ogromne doświadczenie, m.in. poprzez współpracę z wybitnymi, zagranicznymi instytucjami flebologicznymi takimi jak Instituto Flebologico Italiano czy Royal Medical Center z siedzibą w Katarze. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny i nieszablonowy, by zapewnić bezpieczną, skuteczną kurację. W przypadku jakich chorób może pomóc? Lekarz flebolog Bartłomiej Juza specjalizuje się we flebologii, czyli leczeniu schorzeń dotyczących układu naczyniowego (żył i żylaków). Oprócz tego, wykonuje podstawowe zabiegi z obszaru medycyny regeneracyjnej i chirurgii estetycznej. Doktor Juza oferuje kompleksową opiekę i profesjonalne zabiegi medyczne w przypadku: chorób żył; poważnych owrzodzeń żylnych oraz przewlekłych ran; przewlekłego obrzęku tłuszczowego; modelowania sylwetki ciała metodą rzeźbienia 3D i lipofilingu. Zaburzenia układu naczyniowego to nie powód do wstydu - skontaktuj się z lekarzem flebologiem Bartłomiejem Juzą już dziś, by pozbyć się problemu szybko, bezboleśnie i na dobre.

  www.bartlomiejjuza.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinet kosmetyczny >> 22276

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Doktor Juza - Flebolog Bartłomiej Juza

Jeśli szukasz doświadczonego lekarza, któremu bez obaw można powierzyć swoje ciało, lekarz flebolog Bartłomiej Juza będzie zdecydowanie jednym z najlepszych dostępnych lekarzy. Coraz więcej osób korzysta z możliwości, jakie obecnie daje medycyna estetyczna. Przed przystąpieniem do zabiegu, należy najpierw znaleźć odpowiedniego lekarza, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem. W przypadku korekty ciała często zmiany, które zostaną poczynione, są nieodwracalne, warto więc zadbać o to, aby lekarz, którego wybierzesz, był doświadczony w tej części medycyny. Bartłomiej Juza swoje doświadczenie zdobywa nieustannie od 2010 r., zajmując się leczeniem schorzeń układu naczyniowego w sposób mało inwazyjny. Dzięki swojemu doświadczeniu jest pierwszą osobą, której z sukcesem udało się przeprowadzić zabieg leczenia obrzęku lipidowego, z pomocą systemu Vaser 3D, a także przeszczepu autologicznego komórek macierzystych. Bartłomiej Juza to także flebolog. Flebologia jest działem medycyny, związanym z diagnostyką i chorobami żył. Bartłomiej Juza skutecznie zajmuje się tym już od ponad 10 lat, dzięki czemu jest w czołówce wśród polskich lekarzy flebologów.

  www.doktorjuza.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 22267

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Dentysta Suchanino Gdańsk, pogotowie stomatologiczne

Nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny w Gdańsku świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego oraz chirurgii stomatologicznej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadkach, kiedy niezbędne okazuje się leczenie protetyczne lub implantologiczne. W ramach usług posiadamy również pogotowie stomatologiczne, które pomaga zwalczyć ból w nagłych i nieoczekiwanych sytuacjach.

  amber-clinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22036

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 462