Logo small

TAG: leczenie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 414
1.    Leczenie bezdechu sennego - Intimed Bytom

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą laminatów specjalistycznych Intimed. U nas możesz liczyć na usługi lekarzy specjalistów w ramach prywatnych praktyk. Umów się na wizytę do podologa, pulmonologa, onkologa, endokrynologa, czy też dietetyka w Bytomiu. Proponujemy również usługi specjalistów z zakresu leczenia chorób tarczycy. Wejdź na naszą stronę www.

  intimedbytom.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.logopedagorzowwielkopolski.pl

Gaduła Gabinet Logopedii i Terapii Pedagogicznej w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do korzystania ze swoich usług. Proponujemy diagnostykę oraz kompleksowe leczenie w zakresie wad i zaburzeń mowy u dzieci oraz dorosłych. Realizujemy terapie jąkania, terapie pedagogiczne dla dzieci z problemami z nauką, a także diagnostykę oraz leczenie zaburzeń mowy po przebytych chorobach. Wykonujemy terapie grupowe oraz indywidualne. Realizujemy też wizyty domowe na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Zapraszamy do współpracy także firmy oraz szkoły. Szczegóły oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  www.logopedagorzowwielkopolski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> logopedia >> 19691

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    weterynarzchorzow.com chirurgia zwierzęca chorzów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Przychodni Weterynaryjnej w Chorzowie. Mamy dwa gabinety na obszarze miasta, zaopatrzone w wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt. Oferujemy diagnostykę i leczenie zwierząt w obrębie m.in. dermatologii, okulistyki, położnictwa, stomatologii, kardiologii i onkologii. Mogą Państwo również skorzystać z kastracji oraz sterylizacji psów oraz kotów, a również z leczenia bezpłodności. Zapraszamy do omówienia wszelakich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe informacje na temat przychodni i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  www.weterynarzchorzow.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    dentist-clinic.pl

Centrum Medyczne ADENT w Jantarze w województwie pomorskim proponuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Zajmujemy się profilaktyką, leczeniem zapobiegawczym i udzielamy wszechstronnych rad na temat właściwiej pielęgnacji jamy ustnej. Proponujemy również usługi w zakresie leczenia kanałowego, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Posiadamy także ofertę turystyki stomatologicznej. W ramach tejże usługi zapewniamy pełną logistykę, opiekę na miejscu i kompleksowe leczenie. Wszystkich zainteresowanych przedłożoną ofertą zapraszamy na stronę internetową.

  www.dentist-clinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 19606

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    podologgorzow.pl konsultacja podologiczna gorzów

Nazywam się Tatiana Waluk i serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu Podologicznego w Gorzowie Wielkopolskim. Jestem specjalistką podologiem oraz od lat dbam o zdrowie stóp swoich pacjentów. Przez cały czas polepszam swoje zdolności poprzez uczestnictwo w konferencjach, sympozjach oraz warsztatach. Poza leczeniem i pielęgnacją stóp, wykonuję również specjalistyczny pediciure. W swojej propozycji posiadam także usługę dezynfekcji obuwia oraz akcesoriów kosmetycznych. Używam wyłącznie specjalistycznego oraz niezawodnego sprzętu. Osoby zainteresowane przedstawioną propozycją, zapraszam na stronę internetową.

  www.podologgorzow.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19527

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    psychicznie.pl leczenie alkoholizmu pruszków

Konsultacje psychiatryczne w Warszawie oferuje PIOTR MARCINOWICZ, psychiatra w trakcie specjalizacji w szpitalu Tworkowskim. Jako absolwent Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego i wykładowca na Uniwersytecie Medycznym, zajmuję się zaburzeniami nerwicowymi i lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychotycznymi oraz uzależnieniami chemicznymi i behawioralnymi. Zapraszam na konsultacje również osoby z zaburzeniami snu oraz ze współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi.

  https://www.psychicznie.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19330

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.szansanawolnosc.pl

W Beskidzie Śląskim znajduje się profesjonalny Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Szansa na wolność. Zgłaszają się tu pacjenci, którzy wysoko sobie cenią skuteczną terapię, kadrę wykwalifikowanych specjalistów jak i kameralne, dyskretne warunki. Zajmujemy się leczeniem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków czy też hazardów a oprócz tego pomagamy osobom współuzależnionym. Oferujemy codzienną terapię indywidualną bądź grupową, opiekę lekarską, dodatkowe zajęcia a także dostęp do siłowni czy pięknego ogrodu. Zapewniamy doskonałe warunki i wsparcie po zakończonej terapii. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

  www.szansanawolnosc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 19052

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.skydental.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą gabinetu stomatologicznego Skydental. Oferujemy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie a także dostęp do nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych metod leczenia. W zakres świadczonych usług wchodzi stomatologia zachowawcza, implantologia, ortodoncja, protetyka, chirurgia, leczenie kanałowe, pod mikroskopem a oprócz tego leczenie kobiet w ciąży czy też wybielanie zębów. Zatrudniamy tylko doświadczonych lekarzy i pracowników. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i miłą atmosferę. Żeby dowiedzieć się więcej i skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  skydental.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 19025

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Rife terapia, naturalne leczenie boreliozy

Rife terapia, naturalne leczenie boreliozy odbiega od znanych tradycyjnych terapii i choć wciąż budzi wiele wątpliwości, jest bardzo skuteczna w walce z chorobą odkleszczową. Rife terapia, naturalne leczenie boreliozy oferowana jest przez centrum Borela - jest bardzo prosta i nieinwazyjna terapia, która przede wszystkim nie wymaga specjalnego przygotowania od pacjenta. W jednej sesji generatorem plazmy, który wykorzystywany jest w terapii, wspomagane jest naturalne leczenie boreliozy.

  borela.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> choroby >> 19007

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


10.    Wibroterapia.com - serwis o leczeniu bólu i rehabilitacji

Kontuzje czy też bóle zwyrodnieniowe skutecznie utrudniają życie. Jeżeli szukacie sposobu na skuteczne leczenie bólu to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza rehabilitacja to między innymi wibroterapia oscylacyjna. Więcej informacji o tej metodzie i o jej zastosowaniu znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  www.wibroterapia.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 18957

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 414