Logo small

TAG: leczenie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 444
1.    www.gastrologkielce.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznego gabinetu medycznego Endogast. Poradnia została założona w 2000 roku i świadczy usługi z zakresu diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego. Gabinet jest prowadzony przez dr. Ewę Wrzesińską-Ambroż - wykwalifikowanego specjalistę gastrologa. Współpraca z gabinetem Endogast to gwarancja przyjemnej atmosfery i profesjonalnej pomocy na każdym etapie. Poradnia zajmuje się diagnostyką i leczeniem nieprawidłowości gastrologicznych w organizmie pacjentów. Szczegółowy zakres usług jest dostępny na stronie internetowej.

  www.gastrologkielce.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20744

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    ortodontagliwice.com.pl

Gabinet Stomatologiczno-Ortodontyczny Anna Michalik w Gliwicach zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne, w ramach którego przeprowadzamy konsultacje ortodontyczne, przygotowanie ortodontyczne do zabiegów chirurgicznych oraz przeprowadzamy leczenie wad zgryzu. Proponujemy aparaty stałe i ruchome, a dodatkowo aparaty estetyczne i bezligaturowe oraz aparaty retencyjne. Mamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Wszelkie informacje na temat gabinetu i zaprezentowanej mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  https://www.ortodontagliwice.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 20660

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    stomatologrodzinnygliwice.pl

Zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej a leczenie stomatologiczne dzieci to oferta Gabinetu Stomatologii Rodzinnej w Gliwicach. Jesteśmy rodzinnym gabinetem stomatologicznym, który leczy uzębienie całych rodzin. Mamy zatem szczegółową ofertę dla najmłodszych, która obejmuje profilaktykę próchnicy, lakowanie, lakierowanie i kolorowe wypełnienia. Leczenie pokoleniowe jest bardzo przydatne w diagnostyce zmian oraz wdrożniu odpowiedniego programu profilaktyki. Zapraszamy na konsultacje!

  stomatologrodzinnygliwice.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 20441

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    twojeoko.com

Zlokalizowana w Przemyślu Klinika Okulistyczna dr Witkiewicza „Twoje oko” powstała w 2000 roku. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy oraz zespół specjalistów z obszernymi kwalifikacjami, dzięki czemu naszym pacjentom możemy zaoferować usługi na światowym poziomie. Pacjentom oferujemykompletnie wyposażone gabinety diagnostyczne, oddział szpitalny oraz sale operacyjne z łóżkami bloku pooperacyjnego. Przeprowadzamy leczenie zaćmy, jaskry oraz leczenie wad powiek, a dodatkowo wykonujemy korekcję wad wzroku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.twojeoko.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20434

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Odexim - Nużeniec ludzki

Odexim to kosmetyki, które powstały w celu leczenia nużycy. W jednym miejscu znaleźć można wiele różnych produktów, które pozwolą walczyć z nużycą, niwelując jej objawy i zwalczając nużeńce. Wszystko dzięki zastosowaniu składników aktywnych, dzięki którym leczenie nużycy jest nie tylko prostsze i szybsze, ale również bezpieczne.

  odexim.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> kosmetyki >> 20406

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    ellmed.pl implantologia poznań

Centrum Stomatologiczne Ellmed w Kórniku zadba o Twój zdrowy i ładny uśmiech. Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz sprzęt do przeprowadzenia kompleksowego leczenia. Posiadamy zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi w zakresie implantologii, protetyki, mikroskopii endodontycznej, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Dotrzymujemy umówionych terminów oraz gwarantujemy szybkie leczenie przy zachowaniu wysokiego standardu usług. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  ellmed.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20320

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Leczenie prostaty laserem

Skrót BPH to nazwa łagodnego rozrostu prostaty dręczącego niejednego mężczyznę. Świetną metodą wyleczenia wspomnianej choroby jest zabieg wykonywany w szpitalu Specjalista. Najnowocześniejsza, szybka i precyzyjna technika to operacja prostaty laserem. Trzeba wiedzieć, że operacja prostaty laserem zielonym to mało inwazyjna metoda. Pozwala szybko wyjść ze szpitala oraz przyspiesza dojście do pełnej sprawności. Szpital Specjalista wykonuje także laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Choroba jest równie częsta, co BPH a nieleczona staje się niebezpieczna. Warto, więc wypróbować laserowe rozbijanie kamieni. Ma te same zalety, co leczenie prostaty laserem. Nie czekaj na dalszy rozwój choroby, już teraz wejdź na stronę szpitalspecjalista.pl.

  www.szpitalspecjalista.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20140

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    kardiologszczecin.com.pl badanie ekg szczecin

Stres, zanieczyszczone powietrze czy używki bardzo negatywnie wypływają na stan naszego serca. Korzystając z pomocy specjalisty chorób wewnętrznych kardiolog Barbary Bogackiej zadbają Państwo o jego dobrą kondycję. W swoim prywatnym gabinecie w Szczecinie lekarz udziela porad kardiologicznych. Wykona badania diagnostyczne i zajmie się leczeniem wszelkich chorób układu sercowo-naczyniowego. Gabinet wyposażony jest w aparaturę umożliwiającą przeprowadzanie badań EKG i echo serca. Usługi kardiolog skierowane są do osób dorosłych. By dowiedzieć się więcej o działalności gabinetu, zapraszamy na stronę internetową.

  kardiologszczecin.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19872

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Leczenie bezdechu sennego - Intimed Bytom

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą laminatów specjalistycznych Intimed. U nas możesz liczyć na usługi lekarzy specjalistów w ramach prywatnych praktyk. Umów się na wizytę do podologa, pulmonologa, onkologa, endokrynologa, czy też dietetyka w Bytomiu. Proponujemy również usługi specjalistów z zakresu leczenia chorób tarczycy. Wejdź na naszą stronę www.

  intimedbytom.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.logopedagorzowwielkopolski.pl

Gaduła Gabinet Logopedii i Terapii Pedagogicznej w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do korzystania ze swoich usług. Proponujemy diagnostykę oraz kompleksowe leczenie w zakresie wad i zaburzeń mowy u dzieci oraz dorosłych. Realizujemy terapie jąkania, terapie pedagogiczne dla dzieci z problemami z nauką, a także diagnostykę oraz leczenie zaburzeń mowy po przebytych chorobach. Wykonujemy terapie grupowe oraz indywidualne. Realizujemy też wizyty domowe na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Zapraszamy do współpracy także firmy oraz szkoły. Szczegóły oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  www.logopedagorzowwielkopolski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> logopedia >> 19691

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 444