Logo small

TAG: słuchowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 21
1.    alezakupy.pl

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy alezakupy. Zajmujemy się internetową sprzedażą produktów dla domu, dzieci, związanych z motoryzacją czy też zdrowiem i higieną. Można u nas znaleźć duży wybór asortymentu znanych i cenionych firm. Polecamy zabawki, foteliki samochodowe, akcesoria dla niemowląt, ciśnieniomierze, termometry, inhalatory, baterie słuchowe, środki czystości, produkty do sprzątania, oświetlenie samochodowe, produkty do pielęgnacji samochodów czy też wiele innych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, miłą i pomocną obsługę i szybką realizację zamówienia. Więcej informacji na stronie.

  https://alezakupy.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy internetowe >> 20568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.auris.net.pl

Profesjonalny dobór aparatów słuchowych oraz audiometryczne badania słuchu oferuje firma Auris. Należymy do stowarzyszenia polskich protetyków słuchu pod nazwą "Świat Słuchu" i jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa aparat słuchowy, poznać ich style, zapraszamy na naszą stronę internetową. W naszej ofercie dysponujemy wewnątrzuszne aparaty słuchowe oraz aparaty zauszne marek tj. Bernafon, Siemens, Starkey, Oticon czy Audioservice. Oferujemy też akcesoria do aparatów słuchowych, baterie i wsparcie techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  auris.net.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 17390

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Signia Aparaty Słuchowe

Firma Sivantos Sp. z o.o. została założona kilka lat temu i zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości aparatów słuchowych. Produkty są bardzo nowoczesne i posiadają specjalnie zaprojektowaną aplikację, która ułatwia skonfigurować całe urządzenie. Na stronie znajdziesz również szczegółowy opis produktów i poradników. Jeśli jesteś zainteresowany taką ofertą, to koniecznie sprawdź tę stronę.

  www.signia-aparatysluchowe.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 16042

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.instytut-gluchoniemych.waw.pl Aparaty słuchowe

INSTYTUT GŁUCHONIEMYCH im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie to aktywne wsparcie dziecka w jego rozwoju i poznawaniu świata. Poprzez swoją działalność dzielimy się z nim prawdziwymi doświadczeniami życia i uczymy także rodziców w budowaniu relacji pełnych miłości i akceptacji. Nasz ośrodek jest najstarszym w Polsce w zakresie zorganizowanej placówki szkolno-wychowawczej. Zaistniał z inicjatywy ks. Jakuba Falkowskiego w 1817 r. Dziś, w ramach jego działalności realizujemy edukację na poziomie przedszkolnym, szkolnym, gimnazjum oraz liceum i technikum, jak również nauczanie indywidualne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

  instytut-gluchoniemych.waw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 15390

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.otis.com.pl

Aparaty RIC, aparaty zauszne na otwarte dopasowanie, aparaty klasyczne, aparat wewnątrzkanałowy CIC oraz aparaty kanałowe ITE - łącznie 9177 sprzedanych aparatów to oferta firmy OTIS PROTETYKA SŁUCHU JAKUB ZIÓŁEK w Szczecinie. Protetyką słuchu zajmujemy się od 15 lat, zarówno dopasowywaniem aparatów słuchu do indywidualnych potrzeb klientów, jak i badaniami słuchu, jakie świadczymy bezpłatnie w 10 punktach protetycznych. Nasz zespół tworzą doświadczeni audioprotetycy, lekarze audiolodzy i technicy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu!

  otis.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17010

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    SONIDO aparaty słuchowe pyrzyce

Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących Sonido został założony, aby nieść pomoc osobom zmagającym się z problemem niedosłuchu. W profesjonalnych gabinetach audioprotetycznych mogą Państwo poddać się szeregowi testów, jakie pomogą zdiagnozować rodzaj wady. Eksperci Sonido pomogą także wybrać właściwy aparat słuchowy. Osobom z orzeczeniem pomogą również w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie. Firma w sprzedaży posiada szeroki wybór wysokiej klasy, estetycznych aparatów najlepszych producentów, jak również akcesoria oraz środki pielęgnacyjne do nich przeznaczone. Szczegóły oferty ośrodka znajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.sonido.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10781

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Aparaty słuchowe

Szukacie może Państwo aparatów słuchowych, które z jednej strony poprawiają słuch, z drugiej zaś, są całkiem ładnie wyglądające i po prostu nie rzucające się za bardzo w oczy? W takim razie jest producent, który zapewne w akurat tych aspektach sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom - Oticon to przecież uznana marka. Bardzo wielu ludzi mających problemy ze słuchem bardzo sobie chwali tę firmę. Zapraszamy serdecznie.

  www.oticon.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 7957

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    SONO Aparaty słuchowe Białystok podlaskie

W Warszawie mieści się główna siedziba firmy Sono, jaka prowadzi gabinety korekcji wad słuchu. Zapewniamy w nich zajęcia psychoterapeutyczne oraz badania słuchu przeprowadzane przez otolaryngologów. Współpracujemy z wieloma zagranicznymi przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją aparatów słuchowych. Dysponujemy aparatami słuchowymi dostosowanymi do każdego wariantu oraz typu wady słuchu. Po spełnieniu określonych warunków mogą one być całkowicie bądź częściowo refundowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasza firma zajmuje się również organizowaniem szkoleń dotyczących zagadnień protetyki słuchu. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na witrynę.

  www.sono.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 7230

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Mikrokamery, dyktafony

Akcesoria detektywistyczne od Spyeye - sklep internetowy oferuje podsłuchy telefoniczne i sprzęt detektywistyczny taki jak: mikrofon kierunkowy, nadajniki podsłuchowe, wykrywacze podsłuchów, mikrokamery, dyktafony, rejestratory cyfrowe dvr i zmieniacz głosu. Sprzedaż produktów najwyższej jakości - profesjonalny sprzęt detektywistyczny i urządzenia detektywistyczne takie jak: pluskwy, mikrofony szpiegowskie i oprogramowanie Spyphone. Sklep Spyeye zaprasza po dyskretne podsłuchy gsm. Wysokiej jakości podsłuch, skanery i radiotelefony. Podglądanie pomieszczeń i podsłuchy telefonów komórkowych.

  www.spyeye.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> elektronika >> 3292

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.      Słuchmed - niezawodne aparaty słuchowe

ACS Słuchmed już od 1990 roku zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań dla osób słabo słyszących. Oferujemy nowoczesne aparaty słuchowe oraz urządzenia wspomagające słyszenie. Wykonujemy wkładki uszne dla osób niedosłyszących, pływaków i muzyków. Zapraszamy na bezpłatne badania słuchu oraz porady do jednego z naszych salonów akustyki słuchu. Zakupy w naszych salonach są finansowane przez NFZ. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja wysokiej jakości oferowanych usług. Serdecznie zapraszamy!

  www.sluchmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 2737

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 21