Logo small

TAG: tata

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 22
1.      szukam-dawcy-spermy

Serwis internetowy kierowany do dawców nasienia i wszystkich kobiet i par, które z powodu braku męskiego partnera lub niedoskonałości jego nasienia, nie mogą posiadać potomstwa. Na naszym serwisie ogłaszają się Panie poszukujące dawców nasienia i Panowie dawcy spermy, gotowi do (odpłatnego lub nie) oddania nasienia, dodawanie ogłoszenia jest całkowicie za darmo. Wybór ogłoszenia dawcy nasienia i metody zapłodnienia (przez inseminacje albo naturalnie)jest bardzo istotna i kluczowa decyzja którą całkowicie odmieniającą życie. Panowie dawcy nasienia oferujący swoją pomoc prosimy o szczegółowy opis o podanie;wieku, grupy krwi, wzrostu wagi wykształcenia i lokalizacji i wszelkie informacje, które mogłyby zainteresować kobiety poszukujące dawcy spermy. Dzięki szczegółowym opisom możemy się dowiedzieć więcej o dawcach niż w przypadku zwykłych banków spermy. Panie zainteresowane skorzystaniem z usług dawców spermy prosimy również o podawanie szczegółowych informacji czyli; lokalizacji, wieku, wagi wzrostu i opisaniu jakiego dawcy poszukujesz. Panie zapraszamy również do zapoznania się z informacjami i naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego i skutecznego szukania dawcy.

  www.szukam-dawcy-spermy.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Usługi cateringowe PYCHOTA

Firma od lat specjalizuje się w cateringu oraz produkcji i dystrybucji wyrobów garmażeryjnych najwyższej jakości. Każdy, wykorzystywany produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany by Zamawiający był w pełni usatysfakcjonowany. Usługi cateringowe Bydgoszcz to nasza specjalność!

  www.pychota.com.pl

katalog >> Usługi >> catering >> 14467

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    M. GÓRECKI Usg jądra Wrocław

W Gabinetach Urologicznych Marka Góreckiego z siedzibą we Wrocławiu od 1984 r. przyjmowani są Pacjenci z chorobami układu moczowo-płciowego. Wykonywane są w nim zarówno badania, jak i zabiegi z zakresu chirurgii urologicznej tzw. chirurgii jednego dnia, a pośród nich m.in. operacja stulejki oraz korekcja wędzidełka. Oferowana jest diagnostyka oraz leczenie schorzeń prostaty, kamicy dróg moczowych, chorób nerek oraz pęcherza, zaburzeń erekcji, nowotworów stercza i in. Gabinety są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt. Osobliwe wiadomości na ten temat, jak również związane ze świadczonymi w nich usługami odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  urolog-gorecki.wroclaw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> choroby >> 5822

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Inhibitor korozji - wd40.pl

W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży preparaty wielofunkcyjnego WD-40. Jest to jeden z najlepszych preparatów stosowanych zarówno do użytku domowego, a także w warsztatach. Nasze linie produktowe to różne typy produktów, jak między innymi profesjonalne produkty do wykorzystania przez mechaników, majsterkowiczów. Oferujemy również na wd40.pl preparaty, które pozwalają na zapewnienie serwisowania motocykli. Nasze produkty to również możliwość serwisowania rowerów w całości, co zwiększa wydajność.

  wd40.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 16882

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.patio-kuchniachlebwino.pl

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na rodzinne spotkanie, chcesz urządzić wesele czy też po prostu przeprowadzić spotkanie biznesowe w ładnym i przytulnym miejscu to PATIO Con Gusto w Pszczynie jest dokładnie tym czego potrzebujesz. W czwartki promujemy Państwu steki, tatar oraz makarony, w piątek królują u nas danie rybne, a niedziele to dzień eleganckiej kuchni polskiej. Jesteśmy pewni, że klimat tego miejsca przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mieści się więcej informacji o restauracji i jej ofercie.

  www.patio-kuchniachlebwino.pl

katalog >> Usługi >> restauracje >> 16553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Discover Strategy - www.discoverstrategy.pl

Nasza firma z powodzeniem organizuje szkolenia dla firm. Zapraszamy głównie na szkolenia dla liderów, gdzie nasi charyzmatyczni trenerzy w sposób bezbłędny i przystępny przekazują wiedzę na temat myślenia strategicznego. Punktem kulminacyjnym warsztatów jest gra strategiczna Thinking on the edge. Wiedza zdobyta na warsztatach może być, a nawet powinna być, wykorzystana w pracy zawodowej. Działania strategiczne i myślenie strategiczne w biznesie to bardzo pożądane elementy.

  discoverstrategy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 15294

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Stuermer Maszyny - obróbka drewna i metalu

Poszukując profesjonalnych obrabiarek do drewna i metalu, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy z Kostrzyna Wielkopolskiego. Stürmer Maszyny Sp. z o.o. to niezawodny partnera biznesowy, który jako jedyny przedstawiciel producenta Stürmer Machinę GmbH zapewnia najwyższą jakość usług. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w warsztatach, spawalniach, a także przy zastosowaniu prywatnym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zespół spółki Stürmer Maszyny tworzy wykwalifikowana kadra, która od lat jest związana z branżą, w której pracujemy. Dzięki nawiązaniu z nami współpracy zyskają Państwo niezawodny sprzęt do obróbki drewna i metali, a także sprzęt czyszczący, który z powodzeniem będą służyć przez wiele lat. Wydajny, wytrzymały, o zaawansowanych parametrach zagwarantuje wysoka wydajności i stuprocentową satysfakcję. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby i hali wystawowej, gdzie prezentujemy wszystkie nasze sprzęty i akcesoria.

  www.stuermer-maszyny.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 14560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Urodziny dla dzieci Kraków - likekonik.pl

LikeKonik to klub dla maluchów i kawiarnia dla rodziców. To miejsce, gdzie niemowlęta i dzieci w różnym wieku mogą wziąć udział w zajęciach naukowo - artystycznych i warsztatach ogólnorozwojowych. Odbywają się tam koncerty muzyki klasycznej i rozrywkowej dla dzieci i teatrzyki dla małych i dużych. Jest to miejsce zabaw dla najmłodszych. W klubokawiarni odbywają się także imprezy okolicznościowe.

  www.likekonik.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 14214

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    KULA HENRYK holowanie samochodów Legnica

W Legnicy znajduje się siedziba firmy Pomoc Drogowa H. Kula, która działa na rynku od 1994 roku. Przedsiębiorstwo proponuje całodobową pomoc, holowanie nowoczesnymi maszynami, dowóz paliwa oraz drobne naprawy na miejscu awarii, przewóz aut z zagranicy jak też auto zastępcze na czas naprawy. Współpracuje z najlepszymi warsztatami samochodowymi. Gwarantuje profesjonalizm, szybką reakcję o każdej porze dnia jak też atrakcyjne ceny usług. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  www.kula-pomocdrogowa.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14189

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Meble Radom okna MBELPŁYT

Pośród szerokiej palety usług jaką oferuje przedsiębiorstwo Mebelpłyt można znaleźć takie usługi jak meble na zamówienie Radom to miasto, jakie na przestrzeni minionych kilku lat uległo bardzo obszernemu rozwojowi budownictwa mieszkaniowemu, a co za tym idzie wzrosła podaż na każdego typu usługi budowlane. W ciągu 15 lat aktywności Mebelpłyt wyrósł na potentata wśród firm proponujących meble do mieszkań także biur. W swojej ofercie firma ma również okna,drzwi oraz bramy garażowe. Mebelplyt cały czas poszerza profil aktywności i w chwili teraźniejszej zajmuje się wieloma działami połączonymi z wykańczaniem obiektów budowlanych oraz ich wyposażeniem.

  www.mebelplyt.net.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 12472

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 22