Logo small

TAG: aparaty

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 82
1.      MIL-MED Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego Śląsk

Wypożyczalnia sprzętu medycznego MIL-MED położona w Czyżowicach (obok Wodzisławia Śląskiego) zaopatruje pacjentów w niezbędny sprzęt leczniczy do rehabilitacji w domu. Są to m.in: koncentratory tlenu, pulsoksymetry, łóżka i szyny rehabilitacyjne, aparaty CPAP, kule ortopedyczne, wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe, balkoniki, chodziki i podpórki. To najwyższej jakości sprzęt medyczny do wynajmu na Śląsku. Możliwość refundacji przez NFZ. Atrakcyjne formy wynajmu krótkoterminowego. Szeroki asortyment wynajmu urządzeń medycznych.

  wypozyczalniamilmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 21753

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.ortodonta-katowice.eu

Aparaty ortodontyczne stałe i ruchome oferuje specjalista ortodonta lek.stom. Ewa Hornik-Pietrzyk, która świadczy swoje usługi w Katowicach w ramach Specjalistycznej Praktyki Ortodontycznej. Oferujemy nowoczesne leczenie wad zgryzu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i najlepiej dopasowanych aparatów oraz rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie poparte certyfikatami gwarantuje skuteczne leczenie w przyjaznej atmosferze. Zapraszam do kontaktu zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

  www.ortodonta-katowice.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 21233

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    pracownia-janowiak.pl

Komponenty ortopedyczne oferuje PRACOWNIA ORTOPEDYCZNA - JANOWIAK w Warszawie. Niezależnie od poziomu niepełnosprawności realizujemy wysokiej klasy i w 100% funkcjonalne protezy, zapewniając maksymalną sprawność klienta. Oferujemy protezy kończyn dolnych, protezy kończyn górnych, gorsety ortopedyczne, łuski ortopedyczne oraz aparaty ortopedyczne. Świadczymy też doradztwo w zakresie planu rehabilitacji, obsługi protez w życiu codziennym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

  www.pracownia-janowiak.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 21116

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    eurtex.com

Trychologów, dermatologów i kosmetyczki zapraszamy do współpracy z firmą Eurtex z Warszawy, która ma kompleksową ofertą urządzeń służących do badania i diagnozowania skóry oraz włosów. Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy NUBEA produkującej ekologiczne kosmetyki do skóry głowy i włosów. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne podczas wyboru urządzenia, następnie szkolenia i pomoc w dalszej obsłudze. Wszystkie aparaty są objęte gwarancją, a nasz serwis funkcjonuje szybko i efektywnie. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.eurtex.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 20694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    ortodent-tarnow.pl aparaty retencyjne

Laboratorium Orto-Dent Centrum Frezowania Lava w Tarnowie jest drugim w południowej Polsce ośrodkiem, gdzie można wykonać podbudowy cyrkonowe z tlenku cyrkonu LAVA. Zajmujemy się frezowaniem oraz wykonaniem aparatów ortodontycznych ruchomych, a także retencyjnych. Funkcjonujemy w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia i technologie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami oraz korzystania z naszej oferty.

  ortodent-tarnow.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20662

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    ortodontagliwice.com.pl

Gabinet Stomatologiczno-Ortodontyczny Anna Michalik w Gliwicach zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne, w ramach którego przeprowadzamy konsultacje ortodontyczne, przygotowanie ortodontyczne do zabiegów chirurgicznych oraz przeprowadzamy leczenie wad zgryzu. Proponujemy aparaty stałe i ruchome, a dodatkowo aparaty estetyczne i bezligaturowe oraz aparaty retencyjne. Mamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Wszelkie informacje na temat gabinetu i zaprezentowanej mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  https://www.ortodontagliwice.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 20660

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    Koncentratory tlenu przenośne - koncentratortlenu.eu

Osoby przewlekłe chore i mające problemy z oddychaniem, ale nie chcące rezygnować z aktywności fizycznej mogą skorzystać z naszej oferty na koncentratory tlenu przenośne. Dzięki temu zastosowaniu mogą zawsze mieć przy sobie aparaty tlenowe. Jeżeli jesteście zainteresowani Państwo takimi aparatami zapraszamy na naszą stronę!

  koncentratortlenu.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 18891

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    bytmed.pl

Ciśnieniomierze, inhalatory, termometry, dermatoskopy, aparaty do badań psychotechnicznych oraz spirometry to tylko niektóre przykłady szerokiej oferty aparatury madycznej, jaką w swojej ofercie ma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Byt-med Sp. z o.o. w Bytomiu. Oprócz sprzedaży, prowadzimy także certyfikowany serwis oferowanej u nas aparatury. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą oraz do współpracy.

  bytmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 18642

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Aparaty Lingwalne - ortolingwa2.pl

Certyfikowany gabinet techniki lingwalnej? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Znajdziesz tutaj przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają o Ciebie. Działamy na rynku już od długiego czasu, a co za tym idzie mamy znaczne doświadczenie w tym zakresie. Dla nas liczy się najbardziej klient. To właśnie z myślą o nim rozwijajmy się przez cały czas naszej działalności. Dzięki temu możemy oferować więcej i lepiej. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji.

  ortolingwa2.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 18189

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Ortodonta - ortolingwa.pl

Białe żeby niewątpliwie są obiektem pożądanie wielu ludzi. Wiemy jak to zrobić. W naszym gabinecie macie Państwo możliwość podjęcia leczenia różnych wad zgryzu. Stosujemy takie rozwiązania jak aparaty lingwalne. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i możemy pochwalić się tym, że posiadamy niezbędne certyfikaty jak na przykład certyfikowany gabinet techniki lingwalnej. Serdecznie zapraszamy!

  www.ortolingwa.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 18112

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 82