Logo small

TAG: kostka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 56
1.      JARBET. Układanie kostki brukowej - www.jarbet.net

Witajcie w świecie Jarbet, gdzie każdy dzień to nowa opowieść o tworzeniu, budowaniu i przekraczaniu granic wyobraźni. Nasza podróż rozpoczęła się dekady temu, kiedy to Jarosław Kowalczuk postanowił zbudować coś więcej niż tylko firmę - chciał stworzyć dziedzictwo. Dziś, pod okiem jego syna Krzysztofa, Jarbet to nie tylko firma, to rodzina, która każdego dnia łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc przestrzenie, które żyją i oddychają razem z nami. Nasza specjalność - układanie kostki brukowej. To coś więcej niż tylko praca. To sztuka, w której każdy kamień ma swoje miejsce i znaczenie. Kiedy układamy kostkę, tworzymy nie tylko drogi i ścieżki, ale także historie, które będą świadkami życia wielu pokoleń. Nasze projekty, od małych podjazdów po rozległe place, są świadectwem naszej pasji do tworzenia trwałych i pięknych przestrzeni. Jarbet to jednak nie tylko brukarstwo. Nasze umiejętności i doświadczenie pozwalają na realizację szerokiej gamy projektów - od malowniczych dróg, przez funkcjonalne parkingi, aż po imponujące powierzchnie przemysłowe. Każdy projekt - to nowa opowieść, w której precyzja, jakość i innowacyjność odgrywają główne role. Nasz zespół, to grupa bohaterów, którzy każdego dnia wyruszają w teren, aby zmieniać świat na lepsze, jeden projekt po drugim. Innowacja i rozwój - to nasze motywy przewodnie. Inwestujemy w najnowsze technologie i sprzęt, aby nasze oferty były jeszcze bardziej kompleksowe. Nasze maszyny to nie tylko narzędzia, to współtwórcy naszych dzieł, pozwalające nam na kreowanie przestrzeni z niezwykłą precyzją i efektywnością. Ale prawdziwą magię tworzą ludzie - nasi pracownicy, którzy swoją wiedzą, umiejętnościami i pasją piszą kolejne rozdziały naszej wspólnej historii. W Jarbet, każdy klient - to bohater główny naszej opowieści. Rozumiemy, że każdy projekt to indywidualna historia, wymagająca osobnego podejścia i zrozumienia. Nasze doradztwo i wsparcie techniczne to nie tylko usługi, ale również sposób na budowanie relacji i wspólnego tworzenia historii, które będą inspirować kolejne pokolenia. Nasze zaangażowanie w każdy projekt to obietnica, że każda historia, którą wspólnie napiszemy, będzie wyjątkowa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jarbet.net, gdzie można odkryć więcej rozdziałów naszej fascynującej podróży. Jesteśmy dumni z naszej pracy i chętnie podzielimy się naszymi historiami i osiągnięciami. Jeśli szukacie firmy, która z pasją i zaangażowaniem podejdzie do realizacji Waszego projektu, jesteśmy gotowi wspólnie napisać kolejny rozdział. Dołączcie do naszej opowieści i razem stwórzmy coś niezwykłego!

  jarbet.net

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 23694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Kamienie Dla Twojego Domu I Ogrodu | E-kamienie.pl

Producent materiałów budowlanych z kamienia naturalnego oraz kamieni ogrodowych i ozdobnych. Specjalizujemy się głownie w przetwarzaniu granitu (kostka granitowa klasyczna oraz rustykalna, krawężniki, palisady, elementy konstrukcyjne), piaskowca (elewacje, ogrodzenia, krawężniki i formaki) oraz łupka (elewacje, kamień murowy). Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy na terenie całej europy. Zapraszamy do kontaktu firmy budowlane i handlowe oraz klientów indywidualnych.

  e-kamienie.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 14815

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Kostka brukowa prostokątna - certus.eu

Na stronie internetowej macie Państwo okazję poznać bliżej firmę Certus - jest to warszawski producent kostki brukowej. Mówimy o nowoczesnej kostce brukowej, unikalnej, gustownej, estetycznej, bardzo solidnej pod względem wykonania. Wykonywana przez nas kostka brukowa spełnia wszystkie oczekiwania, nawet takich osób, które mają wobec systemów nawierzchniowych wielkie oczekiwania.

  certus.eu/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 14761

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Kostka brukowa katowice

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług, które pozwalają na wykonanie wysokiej jakości elementów z wykorzystaniem kostki brukowej. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wyroby najwyższej jakości z rynku kostek burkowych a także wykonanie poszczególnych usług montażowych w sposób zarówno sprawny a także terminowy.

  www.slawia.pl

katalog >> Budownictwo >> brukowanie >> 13037

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Polbruk - kostka brukowa, płyty chodnikowe, krawężniki

Projektując ogród, skwer, taras, deptak, czy parking, należy pamiętać nie tylko o obszarach zielonych i miejscach do odpoczynku, ale też o takich elementach, jak krawężniki lub płyty chodnikowe, czy kostka chodnikowa. Jeśli zastanawiasz się, gdzie w Polsce jest najlepsza kostka brukowa, Lublin zaspokoi Twoją ciekawość. Działa tam producent kostki brukowej, Polbruk, który jest obecny w wielu innych miastach w całej Polsce, np. w Warszawie, Łodzi, czy Bydgoszczy.

  www.polbruk.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 12336

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


8.    K.R. MICHALSCY kostka kamienna

Specjalnością naszej firmy K.R. Michalscy jest kamień naturalny. Zajmujemy się obróbką oraz przerobem granitu strzegomskiego. Ten materiał jest przede wszystkim ceniony ze względu na swoje walory wytrzymałościowe i estetyczne. Proponujemy Państwu najwyższej klasy wyroby granitowe, takie jak płyty chodnikowe oraz posadzkowe, krawężniki, kostkę brukową, kamienie murowe czy stopnice. Do wyrobu naszego asortymentu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonywać naszą pracę prędzej i precyzyjniej. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowaną załogę, która posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Naszą kompletną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej.

  granitymichalscy.pl

katalog >> Budownictwo >> kamieniarstwo i brukarstwo >> 11554

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    DITRICH kostka łódź

Jeżeli poszukują Państwo kompleksowo doświadczonego Partnera w dystrybucji różnego rodzaju kostki betonowej, doskonałym wyborem jest podjęcie kooperacji z firmą DITRICH. Wydajnie oraz wprawnie zapewniamy nie tylko kostkę brukową i obrzeża czy krawężniki lub płytki chodnikowe, lecz też podejmujemy się każdych prac brukarskich. Tworzymy tarasy i schody, uskuteczniamy przewóz HDS, przeprowadzamy usługi z wykorzystaniem koparki, natomiast podczas zimy odśnieżamy. Więcej informacji dotyczących obszernego obrębu usług w firmie DITRICH, zawiera się na stronie internetowej - łącznie z galerią zdjęć orientacyjnych realizacji układów galanterii betonowej.

  www.kostka-ditrich.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 11299

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    ARKADIA kostka libet warszawa

W Konstancinie-Jeziornie mieści się siedziba firmy Arkadia. Jest to doświadczone przedsiębiorstwo świadczące kompleksowe usługi ogrodnicze i brukarskie. Jesteśmy dystrybutorem kostki granitowej, kamienia i innego kruszywa ogrodowego, a także produktów przemysłowych czy płyt tarasowych. Można nam powierzyć aranżacje terenów zielonych, prace konserwacyjne, porządkowe oraz wiele innych zadań. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo galerię naszych realizacji, niezbędne dane kontaktowe i szczegóły dotyczące naszej działalności.

  brukarstwoarkadia.pl/

katalog >> Budownictwo >> brukowanie >> 11133

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 56