Logo small

TAG: ubezpieczenie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 134
1.    pzuchorzow.pl

OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, autocasco (AC) czy PZU Auto Ochrona to tylko niektóre z ubezpieczeń komunikacyjnych, jakie proponuje Agencja Ubezpieczeniowa PZU S.A. z Chorzowa. W ofercie posiadamy też ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie wraz z opieką medyczną oraz kompleksowe ubezpieczenie dla firm. Oferujemy też grupowe ubezpieczenie pracownicze typ P Plus oraz na życie Pełnia Życia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i do kontaktu.

  pzuchorzow.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 19925

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Ubezpieczenia i kredyty w Niemczech Ubezpieczamy.de

Kredy hipoteczny w Niemczech nie jest dla nas tajemnicą! Od lat zajmujemy się ubezpieczeniami w Niemczech, zapewniając naszym klientom pełne wsparcie. Pomagamy w szukaniu najlepszych rozwiązań, przygotowaniu dokumentacji oraz właściwym wyborze. Ubezpieczenie.de to specjaliści, dla których Twoje dobro i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Zyskaj ubezpieczenie w Niemczech i śpij spokojnie.

  ubezpieczamy.de/

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 19881

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.      Ubezpieczenia i Rejestracja Pojazdów Poznań

Jesteśmy agencją ubezpieczeniową posiadającą w swojej ofercie kilkanaście Towarzystw Ubezpieczeniowych. Oferujemy najlepszą ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. -Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC -Ubezpieczenie domu, mieszkania -Ubezpieczenia turystyczne -Ubezpieczenia dla firm -Ubezpieczenia na życie Zajmujemy się również kompleksową rejestracją pojazdów. Wydział Komunikacji, Akcyza, PCC3, Zapraszamy Tel. 602853285

  www.ubezpieczeniagerman.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19660

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ubezpieczenie pojazdu - gawron-broker.pl

Konrad Gawron Broker Ubezpieczeniowy to firma posiadająca w swojej ofercie ubezpieczenia majątkowe, OC działalności, flot samochodowych oraz ubezpieczenia grupowe na życie. Nasze usługi są w pełni kompleksowe i pełnione z należytą starannością, dlatego poza ubezpieczeniami zajmujemy się pomocą w likwidacji szkód. Obsługujemy zarówno podmioty gospodarcze, jak i klientów indywidualnych.

  gawron-broker.pl/

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 19187

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Ubezpieczenie domu gdynia - pzugdynia.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeniową od marki pzugdynia.pl. Jest to sprawdzony i rzetelny kontrahent, który działa na rynku od wielu lat i zapewnia sobie liderowanie w kategorii sprzedaży ubezpieczeń. Ubezpieczenie auta Gdynia od pzugdynia.pl będzie niosło za sobą wiele profitów i bardzo dobry zakres cen.

  pzugdynia.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 19016

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi jest zespołem doświadczonych prawników oraz ekonomistów. W jednym miejscu znaleźć można bardzo różne ubezpieczenia dostosowane do potrzeb i wymagań Klienta. To między innymi ubezpieczenia dla firm budowlanych, ubezpieczenie cybernetyczne, ubezpieczenie OC działalności gospodarczej, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia finansowe i wiele więcej.

  ibu.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 18518

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    ubezpieczenie-gizycko.pl

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe w Giżycku od niespełna 20 lat zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń w szerokim zakresie. Proponujemy ubezpieczenie medyczne, komunikacyjne i majątkowe, jak też OC, AC, NNW, Asssistance. Bogata oferta i możliwości, jakie staramy się dostosować do Państwa potrzeb, budżetu i sytuacji życiowej to efekt naszej współpracy z licznymi towarzystwami, które prezentujemy na naszej stronie. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

  www.ubezpieczenie-gizycko.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 17487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.alfafinanse.pl

Szukasz pomocy profesjonalistów, którzy dobiorą dla Ciebie optymalne ubezpieczenie? Alfa Finanse Sp. z o.o. w Toruniu to dobry wybór. Oferujemy obszerny wachlarz produktów, a nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej pomogą wybrać dla Państwa jak najkorzystniejsze rozwiązanie, aby mieli Państwo pewność, że w razie szkody zostanie wypłacone stosowne odszkodowanie. Świadczymy również wsparcie i doradztwo w trakcie ewentualnej szkody. W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia majątkowe, osobowe i zdrowotne oraz komunikacyjne - zapraszamy do współpracy!

  alfafinanse.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 17406

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.latis.pl

W Gdyni swoją siedzibę ma firma LATIS. Działamy na rynku już od wielu lat oferując naszym klientom najwyższą jakość usług logistycznych. Zajmujemy się transportem morskim, lądowym, kolejowym oraz lotniczym. Przewozimy każdy rodzaj ładunku a oprócz tego oferujemy wynajem kontenerów, usługi celne a także ubezpieczenie ładunku. Proponujemy konkurencyjne ceny usług, miłą współpracę oraz innowacyjność i indywidualne podejście do każdego klienta. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferty albo skontaktować z nami, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  www.latis.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 17398

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    ubezpieczenie dziecka w szkole

Ubezpieczamy Dziecko - Do czasu… No właśnie, najprostsze zwichnięcie nogi, złamanie ręki, poparzenie u dziecka powoduje, że zaczynamy się dopytywać o szczegóły. Jakie jest nasze zdziwienie gdy za powyższe zdarzenia otrzymujemy od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, a za całkowite trwałe kalectwo dziecka np. 10 000zł !!! Wtedy dopiero widzimy, że świadczenie w wysokości 100zł za 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu jest niewystarczające na pokrycie różnego rodzaju wydatków. Gdy dodamy do tego następcze wypadkowi koszty leczenia i rehabilitacji, to łatwo jest dojść do wniosku, iż ubezpieczenie po prostu nie spełniło swojej funkcji. Zdarza się też, że nasze dziecko uczęszcza na szkolne lub pozaszkolne zajęcia sportowe. Już po wypadku dowiadujemy się, że tzw. wyczynowe uprawianie sportu, jakimi są powyższe aktywności, nie są objęte ochroną ubezpieczeniową.

  ubezpieczamydziecko.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 16952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 134